Брейншторм з розробки методології громадської акредитації, порядку конкурсу громад на столицю освіти дорослих та доопрацювання конкурсу проєктів

Початок: 28.04.2022 о 15:00
Закінчення: 30.04.2022 о 18:00
Адреса:
Місце: онлайн

Завершено

брейншторм
Брейншторм з розробки методології громадської акредитації, порядку конкурсу громад на столицю освіти дорослих та доопрацювання конкурсу проєктів
Громадська спілка “Українська асоціація освіти дорослих” запрошує взяти участь у брейнштормі з розробки методології громадської акредитації, порядку конкурсу громад на столицю освіти дорослих та доопрацювання конкурсу проєктів. Захід відбудеться в онлайн-форматі 28-30 квітня 2022 року (щодня з 15.00 до 18.00).

Кожний із блоків події буде присвячений окремій темі.

Порядок денний заходу такий:

28 квітня
Модернізація проведення конкурсу найкращих проєктів у сфері освіти дорослих.
Обговоримо зміну критеріїв оцінки конкурсних робіт, порядку формування конкурсної комісії, переліку номінацій, вимог до конкурсних заявок.

29 квітня
Розробка методології громадської акредитації для її пілотної апробації.
Поділимося досвідом внутрішніх систем забезпечення якості освіти дорослих, обговоримо механізми громадської (зовнішньої оцінки) якості освіти дорослих в центрах навчання та освіти дорослих; cтворимо пілотний порядок (методологію) проведення громадської акредитації.

30 квітня
Розробка порядку проведення конкурсу громад на отримання статусу столиці навчання дорослих.
Визначимо мету конкурсу, порядок його проведення, умови участі, критерії визначення переможця, порядок формування конкурсної комісії, основні засади її роботи.
 
Участь у заході можуть взяти виключно представники організацій, які є повноправними членами Української асоціації освіти дорослих (УАОД) або фізичні особи-члени Асоціації (бажано по одному представнику від організації, проте кількість учасників необмежена).

Інформацію про вступ до УАОД для охочих взяти участь в брейнштормі, які поки що не є членами Асоціації, можна знайти за цим посиланням: http://www.uaod.org.ua/yak-stati-uchasnikom/.

 
Зареєструватися на захід можна до 27 квітня включно за вказаним лінком: https://cutt.ly/PGtIS4l.