Благодійний захід “Весну закликаємо, Шума заплітаємо”

Початок: 12.03.2023 о 15:00
Закінчення: 12.03.2023 о 17:00
Адреса: вул. Миколаївська 40, Богуслав,
Місце: зал для подій кафе «Camelot»

Завершено

Веснянки_Богуслав (3)
Благодійний захід “Весну закликаємо, Шума заплітаємо”

«Ой, нумо, нумо, в зеленого Шума». Час весну закликати, веснянки співати, шуми заплітати, пташок вітати. Тож запрошуємо вас 12 березня о 15:00 на благодійний пізнавальний захід про українські народні традиції весняного циклу «Веснянки. Зустріч весни».

Талановита співачка Юля Совершенна родом з нашого славного міста Богуслав, знана в Україні та за кордоном. Учасниця гуртів «Матерія» і «Фолькнери», також співала у гурті «Рожаниця». Boguslavka — дослідниця українського фольклору, що провела багато експедицій Україною в пошуках автентичних давніх пісень і традицій. Сьогодні Юля є волонтеркою і координаторкою ГО «Наша всюди», що допомагає нашим захисникам — українським військовим.

В програмі:

  • ми поговоримо про українські традиції свят весняного циклу,
  • дізнаємось як зустрічали весну наші предки,
  • послухаємо автентичних веснянок — пісень, що закликають весну, у виконанні Юля «Boguslavka»,
  • заплетемо шум і заспіваємо разом на майстер-класі від співачки.

Всі гості події отримають гостинець — жайворонка, смачну обрядову весняну випічку.

Чекаємо вас: 12 березня о 15:00 у залі для подій кафе «Camelot» (м. Богуслав, вул. Миколаївська 40, окремі двері зліва від центрального входу у кафе).

Це унікальна можливість — почути спів Юлі Богуславки на рідній землі. Вхід на подію — від 200 грн (вітаються й більші донати по можливості. Діти-безкоштовно). Всі зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу армії.

Кількість місць ОБМЕЖЕНА, тому реєстрація на захід обов’язкова за цим посиланням.

Подія у facebook.

Організатори події Богуславський волонтерський штаб спільно з фолк-співачкою Юля Совершенна «Boguslavka», координаторкою Штаб «Наша всюди» за підтримки ГО «Навколо Нас. UA».