Благодійний захід «Art to Help»

Початок: 30.03.2018 о 19:00
Закінчення: 30.03.2018 о 21:00
Адреса: Омеляновича-Павленка, 4/6, Київ, 01010, Україна
Місце: Медіа Хаб
БФ “Happy Paw”
Телефон: +380 44 290-03-29
E-mail: [email protected]

Завершено

art to help
Благодійний захід «Art to Help»

В останню п’ятницю березня, 30 числа, в Києві відбудеться благодійний захід «Art to Help» на підтримку притулку для тварин «Бест Френдс».

У культурному просторі MediaHub пройде музично-поетичний вечір талановитого поета Вані Якимова і піаніста Павла Ігнатьєва. Гарний настрій на вечір забезпечить ведучий – Олександр Тарасов.

Крім чарівної музики та віршів організатор заходу, Благодійний фонд «Happy Paw», підготував фотовиставку «Чотирилапе alter ego». Мета виставки показати, як гармонійно можуть жити разом улюбленці і їх соціально-активні господарі. У проекті взяли участь Василіса Фролова, Юрій Марченко і Катя Тейлор, Ксенія Крячко, Наталка Якимович, Оксана Галан та інші. Роботи, представлені фотографом-анімалістом, відображають не тільки загальні риси характеру собаки і людини, а й спільні інтереси.

4.1_photo-resizer.ru

Частину картин, в рамках фотовиставки «Чотирилапе alter ego», можна буде купити на онлайн-аукціоні, інші будуть продаватися на класичному аукціоні безпосередньо на самому заході «Art to Help» 30 березня.

6_photo-resizer.ru

Також, протягом всього заходу буде діяти благодійне меню. Це означає, що кожен бажаючий зможе придбати шматочок «Василевих пирогів» або еклер кондитерської Musse Confectionery, і допомогти тваринам з притулку, адже відсоток від продажу буде переданий на благодійність. Всіх присутніх чекатиме ще один приємний сюрприз – розіграш сертифікатів від партнера фонду компанії Bodo.

Кожен, хто вирішить відвідати концерт та придбати фотокартину, приєднається до допомоги собакам і котам. Адже всі виручені кошти від «Art to Help» підуть на поліпшення умов життя і створення комфортного перебування 500 тварин в притулку «Бест Френдс».

Квитки на захід за посиланням: https://2event.com/ru/events/1337472.

*Під вартістю квитка мається на увазі благодійний внесок на потреби притулку.