Благодійний фотопроект “Мрій!” у Тернополі

Початок: 20.03.2018 о 18:00
Закінчення: 30.03.2018 о 19:00
Адреса: бульв. Т.Шевченка, 27, Тернопіль, Тернопільська обл., Україна
Місце: Український дім "Перемога"
БФ “Я Майбутнє України”
Телефон: 0986381361
E-mail: [email protected]

Завершено

Афіша Тернопіль
Благодійний фотопроект “Мрій!” у Тернополі

Унікальний благодійний фотопроект «Мрій!» продовжує свою подорож Україною. Благодійний фонд «Я Майбутнє України» презентує 44 фотографії, на яких відомі особистості та діти з інвалідністю разом втілювали перед об’єктивом найзаповітніші мрії. Кожне фото – це особлива історія неймовірних дітей, які не зважаючи на складні діагнози, мріють і надихають, вчать помічати та цінувати прості речі. Саме 20 березня о 18:00 в Український дім «Перемога» (Тернопіль, бульв. Т.Шевченка,27) ми запрошуємо усіх подивитись на світ очима дітей і мріяти всупереч усьому!

Фотовиставка в Тернополі присвячується талановитій маленькій мрійниці проекту Ясі Чекловій. У дівчинки спинно-мозкова грижа, через яку Яся на інвалідному візку. В неї деформований сечовий міхур, тому Яся постійно з катетером. На жаль, останні обстеження показали невтішні результати – нирки знаходяться в критичному стані. Потрібна операція, щоб покращити стан нирок. Після цього на Ясю чекає пластика сечового міхура. Все це – дороговартісні операції, тому маленька талановита мрійниця проекту потребує Вашої допомоги! На презентації фотопроекту Яся виступить з неймовірним номером.

RRD_6825

Організатор – Благодійний фонд «Я Майбутнє України»

Автор ідеї – президент фонду Марта Левченко

Фотограф – Даша Тендітна

Вхід – 50 гривень, для дітей безкоштовно

Зірки, які взяли участь у фотосесії: Яніна Соколова, Маша Єфросініна, ILLARIA, Bro (брати Борисенки), Лавіка, Даша Малахова, Світлана Бевза, Ходос Валерія, Олег Панюта, Світлана Тарабарова, Катерина Кухар, Дмитро Комаров, Monatik, Наталія Мосейчук, Влад Ващук, Ірина Горова, Потап, Tayanna, Віра Кекелія, Влад Дарвін, Лавіка, Фагот з гурту ТНМК, Амадор Лопес.