Благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2018″

Початок: 01.06.2018
Адреса: с. Мигове, Вижницький район, Чернівецька обл., Україна
Місце: гтк "Мигово"
БФ “Я Майбутнє України”
Телефон: 0997323782
E-mail: [email protected]

Завершено

DSC_4937-1024x678 (1)
Благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2018″

Кожен може здійснити мрію дитини, яка перебуває по ту сторону інтернатного паркану

Цього року благодійний фонд “Я Майбутнє України” організовує Х ювілейний благодійний фестиваль “Буковинська мрія-2018”.

Проект спрямований на втілення мрій дітей з дитячих притулків, дітей позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт та дітей з інвалідністю. Дітлахи пишуть листи-мрії, де описують свої найпотаємніші бажання. Цьогоріч 1000 дітей діляться своїми мріями і сподіваються на їхнє втілення.

“Заходьте на сайт www.mriya.cv.ua у розділ листи та обирайте мрію дитини, яку Ви можете втілити. Пишіть нам! Мрійте разом з дітьми, обирайте подарунки разом із своїми дітками, читайте їм, про що мріє малеча по ту сторону інтернатного паркану”. – президент фонду Марта Левченко.  

Фестиваль традиційно відбудеться 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, в  готельно-туристичному комплексі “Мигово”. Організатори вже отримують листи-мрії дітей з усієї України, які кожен може втілити в життя!

  • Якщо Ви вирішили стати добрим чарівником, надішліть на нашу електронну адресуномер мрії, яку Ви бажаєте втілити, а також свої контактні дані.
  • Правила упаковки: на обгорці подарунку ОБОВ’ЯЗКОВО вкажіть НОМЕР мрії, ПІБ дитини та назву ІТЕРНАТУ.
  • Подарунки надсилати за адресою: м. Чернівці, Нова Пошта, відділення №6 або №1, отримувач – Марта Левченко, мобільний номер для відправки – 0502436971
  • Приносити подарунки можна за адресою: м. Чернівці, вул. Вірменська, 21, Пн.-Пт з 10:00-18:00
  • Збір подарунків триває до 15.05.2018.

 

Протягом 2015-2017 років були втілені в життя мрії 4800 дітей. Завдяки фестивалю, організатори намагаються розвивати благодійність, об’єднати владу, бізнес та громадськість  навколо благородної мети – допомогти дітям, втілити найзаповітніших мрій дітей-сиріт та дітей з інвалідністю, довести малечі, що вони не самотні, мрії здійснюються і  добрі чарівники існують. 

Виконуючи дитячі мрії маленьких українців зараз,  ми втілюємо мрію про щасливе, здорове, успішне  життя у майбутньому!

Як це було. Буковинська мрія 2017.