Благодійна фотовиставка «З чистого листа» в Києві

Початок: 21.12.2019 о 14:00
Закінчення: 12.01.2020 о 17:00
Адреса: Бульвар Тараса Шевченка, 12, Київ, Україна
Місце: Національний музей Тараса Шевченка
БФ “Я майбутнє України”
Телефон: +38 099 2000 103; +38 099 2844 318
E-mail: [email protected]

Завершено

чистий лист
Благодійна фотовиставка «З чистого листа» в Києві

21 грудня благодійний фонд «Я майбутнє України» презентує благодійну фотовиставку «З чистого листа» в місті Києві.

В Україні понад 100 тис. дітей проживає в інтернатних закладах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім’ях – основні причини розлучення дітей із найріднішими.

Фотовиставка дасть змогу зазирнути у два протилежних світи, які зараз існують поряд із нами: світ дітей, які втратили маму та живуть в інтернатних закладах, і світ тих, кого врятували від інтернатної системи та залишили із рідними. На світлинах – діти з дитячих будинків, а також – мами з дітьми, яким своєчасно допомогли.

Фотограф проєкту – Dasha Tenditna.

Мета проєкту – привернути увагу суспільства до проблеми соціального сирітства, а також – зібрати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми «Місто Добра».

Фотопроєкт показує, що бідність – це не причина для сирітства. Іноді ми можемо врятувати чиєсь щасливе майбутнє, вчасно простягнувши руку допомоги.

21 грудня з 14:00 в Національний музей Тараса Шевченка за адресою: Бульвар Тараса Шевченка, 12, м. Київ на офіційному відкритті заходу усі відвідувачі фотовиставки матимуть змогу послухати лекції та поради фахівців на тему виховання дітей, а маленькі гості зможуть взяти участь у численних іграх та майстер-класах. Свою участь у заході вже підтвердили Любов Юнак (Lubov Younak), Елена Сапунова (Лена Борисова), Svitlana Bevza, Даша Малахова (Dasha Malakhova), Катерина Єгорушкіна (Kateryna Yegorushkina), Valeriia Khodos та ін. (перелік гостей постійно доповнюється). Музичний супровід заходу – Mike Kaufman-Portnikov.

Запрошуємо усіх небайдужих відвідати фотовиставку та підтримати створення «Міста Добра»!
Детальніше про Центр доброти для мами та дитини «Місто Добра» – за посиланням.

Якщо ви є представником ЗМІ, блогером, відомою особистістю або ж маєте ідеї та пропозиції для співпраці – зателефонуйте або напишіть нам за номером 0977471231 (Viber, WhatsApp, Telegram) – Уляна.

Будемо вдячні за вашу підтримку!