Благодійна документальна вистава “Найвищий акт непокори – будувати плани”

Початок: 07.07.2023 о 17:00
Закінчення: 07.07.2023 о 19:00
Адреса: вул. Євгена Чикаленка, 20а , Київ,
Місце: приміщення школи англійської мови Green country

Телефон: +380961724018

Завершено

0687633001687505861
Благодійна документальна вистава “Найвищий акт непокори – будувати плани”

Війна назавжди змінила життя кожного українця. Вона принесла руйнування не тільки в нашу країну в цілому, а й у наші сім’ї: постійний стрес, розлука і страх позначилися на стосунках. Разом з тим, всі емоції та почуття під час війни родини переживають глибше. Багатьох кризові ситуації, навпаки, зближують. Окрім того, за критичних обставин часто “половинки” швидше знаходять одне одного і, не гаючи дорогоцінного часу, створюють родини. Здавалося б: як в час великої війни, коли не знаєш, що станеться в наступну хвилину, створювати нову сім’ю, народжувати дітей, планувати подальше життя? Та українці – надзвичайно сильна і стійка нація! Як раз ці питання підіймає благодійна документальна вистава: “Найвищий акт непокори – будувати плани”.

 

Що таке документальна вистава?

Документальний театр виводить на сцену питання, які турбують суспільство. Сьогодні документальний театр знаходиться на межі мистецтва та соціальних проєктів. Завдяки таким виставам можна порушити актуальні теми, доторкнутися до найболючіших точок суспільства. 

Документальний театр має ряд особливостей, які відрізняють його від традиційного театру:

- тема вистави стосується кожного громадянина;

- для документального театру характерні дискусії після завершення вистави.

Мета заходу: привернути увагу українського суспільства, міжнародної спільноти до питань, що стосуються сім’ї та сімейних цінностей під час війни. Дослідити разом з учасниками/глядачами предмет того, наскільки змінилися сімейні цінності з моменту початку повномасштабної війни та висловити свою думку. 

Сьогодні в умовах повномасштабного вторгнення росії в Україну документальний театр, як ніколи актуальний, адже він виводить на сцену питання, які турбують суспільство і допомагає подивитися на соціальну проблему з різних сторін, а також розширити свій світогляд та бачення.

До участі запрошуємо представників влади, громади, ЗМІ, активістів, науковців та всіх небайдужих громадян України. 

Захід ІР також передбачає збір благодійних внесків від учасників на забезпечення військових елементами радіозв’язку. 

Акторський склад:

Олександра Гліжинська, виконавча директорка Інституту “Республіка”, засновниця ВІ “Активна Громада”, сертифікований коуч, НЛП-майстер;

Анастасія Паньковецька, професійний коуч, PCC ICF, бізнес-тренер МКГ “Живе Діло”, співведуча курсу навчання коучингу в Міжнародній Інтегральній Коучинг Школі, майстер Еннеаграми, менторка коучів;

Ірина Макарова, провідна аналітикиня дослідницької компанії “Active Group”;

Інна Душка, організаторка заходів ВІ “Активна Громада”.

Коли: прем’єра вистави відбудеться 7 липня 2023 року

Час: початок о 17:00

Місце: місто Київ, вул. Євгена Чикаленка, 20а (колишня Пушкінська, 20а)

Зареєструватися можна тут

Висловлюємо подяку за надання приміщення та інформаційну підтримку Мережі шкіл англійської мови Green country.

Довідка. Подію проводить «Активна Громада» від Інституту «Республіка» в межах проєкту «Відновимо себе – відновимо Україну» в рамках програми «Зміцнення регіональних зв’язків та обміну перехідними процесами у ширшому Чорноморському регіоні» Black Sea Trust for Regional Cooperation за фінансової підтримки European Union in Ukraine. Зміст даної публікації є виключною відповідальністю «Активної Громади» від Інституту «Республіка» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».