Бізнес-тур для підприємців в рамках програми EU4Business

Початок: 23.05.2024
Адреса: Житомир, Україна
Місце: Житомирська область

Телефон: 0674223523

Завершено

photo_2024-05-14_11-05-38
Бізнес-тур для підприємців в рамках програми EU4Business

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу відвідати підприємства в Житомирській області. Навчально-консультаційний візит відбудеться 24 травня 2024 року в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

24 травня підприємці-учасники завітають на:

- АТ «Житомирські ласощі» (кондитерська фабрика);
- ПрАТ «Біо мед скло» (пропонує високоякісну склотару та посуд класичного чи індивідуального дизайну);
- Митний термінал ТОВ «ІНСОРСИНГ ФОБОС-ГРУП» (с. Вереси).

Як долучитися до бізнес-візиту? Заповнити онлайн-анкету за посиланням.

Для підприємців із Вінниччини буде забезпечений трансфер з міста Вінниця до зазначених локацій у Житомирській області та у зворотному напрямку до Вінниці.

Критерії відбору учасників study tour:

- офіційна реєстрація підприємця (ФОП, ТОВ та ін.);
- обов’язкова попередня реєстрація через онлайн-анкету;
- пріоритет надаватиметься учасникам з Вінницької області, але участь представників з інших областей також буде розглядатись.

Поспішайте зареєструватися, адже кількість місць є обмеженою. Виїзд буде з Вінниці, всю детальну інформацію учасники отримають на електронну пошту.

Програма міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ Ukraine) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Зміст публікації є виключною відповідальністю NGO Improve yourself і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME #improve_yourself