Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” – онлайн 31 серпня 2021

Початок: 31.08.2021 о 10:00
Закінчення: 31.08.2021 о 14:00
Адреса:
Місце: онлайн
Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Миколаїв

Завершено

a554edd6-5390-41b7-b154-87b8351286f6
Бізнес-тренінг “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення” – онлайн 31 серпня 2021

ЗАПРОШУЄМО на безкоштовний ОНЛАЙН бізнес-тренінг для підприємців “Плануємо зростання: Інновації та технологічні рішення”

ДАТА: 31 серпня 2021 (вівторок) з 10:00 до 14:00

ФОРМАТ: онлайн на платформі Zoom

Цілі та завдання бізнес-тренінгу:

• Прояснити тему та головні пріоритети в інноваційному розвитку МСП.
• Надати учасникам інформацію про головні існуючі інструменти та кращі практики в сферах промисловості, енергетики, інфраструктури та муніципального сектору.
• Обговорити конкретні кейси та рішення інноваційного розвитку від передових кластерів регіону та України, типові для МСП.

Цільова аудиторія – керівні особи МСП: власники, виконавчі та технічні директори, головні інженери, директори з розвитку бізнесу та інновацій, відповідальні за хайтек.

Тренер: Олександр Юрчак – експерт з питань розвитку бізнесу та інновацій, бізнес-тренер, консультант.

Пройшов шлях від інженера до топ-менеджера компаній в середньому та великому бізнесі. Має 2 дипломи – інженера (КПІ) та з маркетингу (британський Chartered Institute of Marketing). Добре знає галузі ІКТ, промислової автоматизації, електротехніки, машинобудування та інжинірингу. Крім України, працював на ринках Франції, Східної та Центральної Європи, РФ та інших країн СНД.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації та погодження від організаторів.

Реєстрація за посиланням 

Програма бізнес-тренінгу 

Захід організований Центром Підтримки Бізнесу, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.