АЮКУ презентує результати дослідження правових потреб переміщених українців

Початок: 18.04.2023 о 14:00
Закінчення: 18.04.2023 о 17:00
Адреса:
Місце: онлайн
Асоціація юридичних клінік України E-mail: [email protected]

Завершено

Конференція_АЮКУ_Анонс
АЮКУ презентує результати дослідження правових потреб переміщених українців

18 квітня 2023 р. о 14:00 відбудеться онлайн-конференція «Співпраця задля забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану», на якій Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) презентує результати дослідження правових потреб українців, що залишили свій дім через війну.

На основі опитувань, інтерв’ю, роботи фокус-груп експерти АЮКУ зібрали та проаналізували інформацію щодо основних проблем, з якими стикаються переміщені українці в Україні та за кордоном. Результати дослідження допоможуть українським та іноземним юридичним клінікам, а також іншим державним і недержавним організаціям, що працюють з переміщеними українцями, краще розуміти та враховувати їхні правові потреби задля забезпечення людиноцентричного підходу у наданні послуг.

Дослідження проводилося в межах проєкту «Посилення спроможності юридичних клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану», який реалізується за сприяння Програми USAID «Справедливість для всіх». Проєкт спрямований на підтримку діяльності українських юридичних клінік в умовах воєнного стану, зокрема, через їхнє залучення до надання юридичної допомоги переміщеним українцям, координацію взаємодії у цьому напрямку між українськими та іноземними клініками,  методичну та організаційну підтримку тощо.

На конференції також будуть презентовані проміжні результати за ключовими напрямами реалізації проєкту:

  • залучення українських та зарубіжних юридичних клінік до надання правової допомоги переміщеним українцям;
  • створення спеціалізованої юридичної клініки для посилення правової допомоги українцям, які постраждали від війни;
  • посилення спроможності українських клінік із забезпечення доступу до правосуддя в умовах воєнного стану.

Щоб взяти участь у конференції, необхідно зареєструватися за посиланням 

 Контакти для ЗМІ: [email protected]

Цей захід став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».