Анонс обговорень у Калинівці і Щасливому для Березанської ЕКО-громади

Початок: 24.02.2021 о 09:30
Закінчення: 24.02.2021 о 12:00
Адреса: с. Щасливе,
Місце: в адміністративних приміщеннях Калинівського старостату, Щасливіського старостату

Завершено

pexels-photo-886465
Анонс обговорень у Калинівці і Щасливому для Березанської ЕКО-громади

Шановні краєзнавці, екологи та місцеві депутати! Робоча група селищного голови запрошує до Вас до обговорення екологічних викликів Стратегії розвитку громади.

Чергові з серії лютневих фокус – груп для Калинівського і Щасливіського округів відбудуться, 24 лютого 2021 р. в адміністративних приміщеннях:

  • Калинівського  старостату. Початок о 09-30;
  • Щасливіського старостату. Початок о 12-00.

У програмі:

По-перше, презентація перших результатів громадської експертизи Стратегії розвитку Березанської селищної ОТГ до 2024 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);
По-друге, обговорення ключових екологічних проблем округів;
По-третє, делегування представників округу у склад Березанської Стратегічної ради.

Чекаємо заявки учасників фокус — групи!

Нагадуємо, що лютневу серію фокус – груп в усіх округах громади ініціювала робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи. 

Перша фокус- група відбулась 5 лютого 2021 р. у Матиясове.

Друга та третя фокус- група відбулись 17 лютого 2021 р. у Лиманах та Красному.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.