Активне та динамічне життя людей з інвалідністю. Чому це важливо для розвитку громади

Початок: 30.06.2019 о 14:00
Закінчення: 30.06.2019 о 16:00
Адреса: вул. Матросова 14, Дружківка, Донецька обл., Україна
Місце: Халва хаб
ГО “Нова Дружківка”

Завершено

Pchiolkina_FB-cover_3-1024x576
Активне та динамічне життя людей з інвалідністю. Чому це важливо для розвитку громади

30 червня, о 14:00, у приміщенні платформи ініціатив «Халва хаб» (м. Дружківка, вул. Матросова, 14/8) відбудеться зустріч з телеведучою, лідеркою «Групи активної реабілітації» Уляною Пчолкіною. Під час заходу громадська діячка розповість про власний досвід роботи з людьми з інвалідністю та про проекти громадської організації «Група активної реабілітації», які направленні на включення людей після травми хребта в усі аспекти життя громади.

З якими проблемами зіштовхуються люди, що переміщуються на візках, та як долати ці перепони, як співпрацювати з владою та робити своє місто більш комфортним для людей з інвалідністю – про це ви зможете дізнатися під час зустрічі з Уляною.

Захід відбудеться в рамках проекту «Оцінка фізичної доступності у Дружківці», який крім зустрічей з обміну досвідом передбачає проведення навчань для активістів, державних службовців та працівників місцевих органів влади щодо питання фізичної доступності міста. Наприкінці серпня планується запуск інтерактивної навігаційної системи для людей з інвалідністю.

Детальна інформація про проект за посиланням. Будуємо нову Дружківку разом!

Проведення аудиту доступності публічного простору у м. Дружківка стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: 050-273-39-85, контактна особа – Світлана Агаджанян, піар-менеджерка ГО «Нова Дружківка».