4-й Домашній онлайн-концерт – пісні, фітнес, фото та психолог

Початок: 01.05.2020 о 18:00
Закінчення: 01.05.2020 о 20:00
Адреса:
Місце: Онлайн

Завершено

домашній онлайн-концерт
4-й Домашній онлайн-концерт – пісні, фітнес, фото та психолог

Вже цієї п’ятниці, 01 травня, всю Україну запрошують на особливе вечірнє творчо-практичне шоу – 4й “Домашній онлайн-концерт”. За словами команди проекту, це класна альтернатива нудьгуванню на травневих святах.

- 4й “ефір” плануємо зробити максимально домашнім в компанії “нових” і вже іменитих молодих вітчизняних артистів і вокалістів з України й Єгипту, – діляться ведучі проекту Олександр Кахай й Юлія Прилуцька, – буде цікаво, корисно, пізнавально та практично. 
 
Окрім “естрадних”, на цей “концерт” запросили й “особливих” гостей – сімейна психологіня Наталія Заїкіна поділиться порадами, як зберегти стосунки на карантині, родинний фотограф Станіслав Сисоєв покаже створення ряду креативних світлин вдома на камеру телефону, а фітнес-тренер міжнародного рівня Сергій Фальштинський проведе “руханку”  з посильного комплексу вправ на покращення фігури за домашніх умов. 
 
Вхід на “Домашній онлайн-концерт” традиційно вільний і безкоштовний для всіх користувачів мережі Інтернет і доступний за посиланням https://youtu.be/Kw9Y_0xa7EY 
Початок – п’ятниця, 01 травня, 18:00