3й Домашній онлайн-концерт

Початок: 24.04.2020 о 18:00
Закінчення: 24.04.2020 о 20:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

домашний онлайн-концерт
3й Домашній онлайн-концерт

У п’ятницю, 24 квітня, на дорослих і молодь очікує черговий творчо-розважальний проект – 3й “Домашній онлайн-концерт” за участі іменитих вокалістів й артистів з різних куточків України.

Глядачам обіцяють майже півторигодинне шоу з прем’єрами нових пісень і віршів, каверами на улюблені вітчизняні й іноземні композиції, запальні танці та цікаві факти, а ведучі, окрім розмов, ще й спробують повторити в ефірі складнуваті “тік-ток челенджі”. На гурманів, у свою чергу, також очікує й легкий і практичний кулінарний майстер-клас.

- Не дивлячись на карантин, весна та життя тривають і спільними з іменитими талантами силами ми подаруємо всім радість і позитив – діляться ведучі проекту – Юлія Прилуцька й Олександр Кахай.

Нагадаємо, що в попередніх “випусках” свої творчі виступи дарували українцям Аіда Ніколайчук, Андрій Рибарчук, Ігор Грохоцький, Аркадій Войтюк й інші фіналісти та переможці всеукраїнських телевізійних талант-шоу.

Вхід на “концерт” традиційно безкоштовний – для нього необхідний виключно доступ до інтернету та перейти в п’ятничний вечір за посиланням https://youtu.be/ZQX3_TJEIFA

П’ятниця, 24 квітня, 18:00