2 квітня відбудеться Всеукраїнський ВолоСаміт “Ефективне Волонтерство”

Початок: 02.04.2022 о 10:00
Закінчення: 02.04.2022 о 16:00
Адреса: https://events.geekle.us/volosamit/, Україна
Місце: онлайн

Завершено

Волонтерський Саміт
2 квітня відбудеться Всеукраїнський ВолоСаміт “Ефективне Волонтерство”

2 квітня 2022 року в онлайн форматі відбудеться Всеукраїнський Волонтерський Саміт “Ефективне Волонтерство”. 15 спікерів та 4000 учасників саміту зберуться разом, аби поділитися успішними волонтерськими практикам, підвищити власну ефективність. Ком’юніті саміту стане майданчиком для спілкування професіоналів з усіх куточків світу для оперативного розв’язання питань. Контент перетвориться на посібник для навчання волонтерів та буде перекладений англійською.

Реєстрація за посиланням: https://events.geekle.us/volosamit/ 

Під час саміту з лекціями виступлять 

  • Координаторка Міжнародного проєкту гуманітарної допомоги Let’s do it Ukraine SOS, лідерка Letsdoitukraine.org Юлія Мархель – “Рекрутмент та мотивація волонтерів”;
  • Менеджерка Міжнародної комунікації та логістики гуманітарної допомоги Let’d do it Ukraine SOS, CEO Schoolrecyclingworld.org в Україні Олександра Муха – “Логістика гуманітарної допомоги: міжнародна|українська – документація”;
  • Дарина Скиба – координаторка найбільшого прикордонного складу гуманітарної допомоги Let’s do it Ukraine SOS, координаторка Let’s do it Ukraine у Закарпатській області – “Логістика гуманітарної допомоги в Україні”.

Тематичні блоки

Організаційна структура

Рекрутмент та підготовка волонтерів, організація процесу роботи та комунікації, IT, інфраструктура штабу, мотивація та психологія роботи з командою.

Ліки

Шляхи постачання, організації, закупівля, особливі умови ввозу в Україну, склади, необхідні документи.

Евакуація

Транспорт, гарячі точки, зелені коридори, координація з місцевими органами влади, безпека, правила.

Логістика

Транспорт, маршрути, перевізники, склади та хаби, умови ввозу в Україну, необхідні документи.

Let’s do it Ukraine SOS - це соціальний проєкт, створений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine  за підтримки Міжнародного руху Let’s Do It World, який працює за двома форматами допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення, забезпечуючи їжею, засобами гігієни, базовою медициною, кормом для хатніх тварин. 

  • Перший формат роботи проєкту Let’s do it Ukraine SOS – гуманітарна допомога з-за кордону. Організація займається супроводом, зокрема логістикою гуманітарного вантажу з інших країн, документацією та перевезенням через кордон, розвантаженням, подальшим доставленням до координаторів областей, міст та населених пунктів. 
  • Другий формат проєкту – забезпечення громадян ресурсами першої необхідності. Він допомагає розвивати мережу підтримки громадян, навіть за відсутності зеленого коридору. Волонтери закуповують на місці продукти, медикаменти, засоби гігієни та згідно з запитами роздають допомогу громадянам, волонтерам.

У проєкті беруть участь понад 1500 активістів з різних куточків України. З першого дня організацією створено команди волонтерів, перерозподільчі склади та хаби гуманітарної допомоги. За місяць війни волонтери проєкту отримали, роздали понад 230 тонн гуманітарної допомоги. На 1 500 000 грн благодійних внесків закупили та роздали їжу, засоби гігієни, базові медикаменти, дитяче харчування, памперси, частину коштів витратили на логістику.

Долучайтеся до гуманітарної роботи проєкту, вносьте пожертви на сайті www.letsdoitukraine.org, підтримуйте у соціальних мережах та відправляйте допомогу до кордону. 

Гуманітарна допомога +380 068 951 92 46, Олександра Муха.

Пресслужба +380 97 928 98 70, Анна Ваглай.

Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org