Форум «Світ без обмежень»

Початок: 15.05.2024
Закінчення: 18.05.2024
Адреса: Івано-Франківськ,
Місце: Буде повідомлено

Завершено

банер на світ без обмежень
Форум «Світ без обмежень»

Пресанонс. 15-18 травня – Форум «Світ без обмежень»

Запрошуємо представників ЗМІ на форум «Світ без обмежень», який відбудеться з 15 по 18 травня 2024 року в Івано-Франківську. Захід організований ГО «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» і покликаний підвищити обізнаність та сприяти покращенню соціальних і реабілітаційних послуг у громадах в умовах воєнного стану.

Форум відбудеться у змішаному форматі. Програма включає в себе онлайн та офлайн панельні дискусії, майстер-класи, культурні заходи та виставки, спрямовані на демонстрацію кращих практик у сфері інклюзії та реабілітації. Трансляція форуму буде доступною на Фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/powdnd та на інформаційній платформі «Громадськість» https://ndo.lg.ua/

Форум «Світ без обмежень» збере представників влади, громадськості, експертів та постраждалих осіб, щоб обговорити актуальні проблеми, поділитися кращими практиками та розробити ефективні шляхи вдосконалення послуг комплексної соціальної реабілітації. Учасники з усієї України зможуть дізнатися про новітні підходи в реабілітації та соціальному обслуговуванні, а також долучитись до важливого діалогу про майбутнє інклюзивних послуг.

Для участі у заході необхідно зареєструватися онлайн: http://surl.li/szsuo

Фінальна програма заходу буде надана підтвердженим учасникам із подальшим їх залученням в різноманітних локаціях та практичних сесіях форуму.

Не пропустіть можливість стати частиною цієї важливої події, яка спрямована на створення більш доступного та інклюзивного суспільства! Про деталі та новини форуму дізнавайтесь на сторінці заходу у Фейсбуці https://www.facebook.com/powdnd

Приєднуйтесь до нас, щоб разом творити майбутнє, де кожна людина має доступ до якісних соціальних та реабілітаційних послуг!