Міжрегіональний форум солідарності політичних та громадських сил у Вінниці

Початок: 05.12.2016 о 10:00
Закінчення: 05.12.2016 о 16:00
Адреса: вул. Соборна, конференц-зал , м. Вінниця , Україна
Місце: готель «Франція»
ГО “Відкрите суспільство”
Телефон: (098) 226 55 79
E-mail: [email protected]

Завершено

forum
Міжрегіональний форум солідарності політичних та громадських сил у Вінниці

5 грудня 2016 р. відбудеться Міжрегіональний Форум Солідарності: Перспективи Платформи Рівноправного Партнерства. Учасниками заходу стануть представники депутатських груп «Рівні можливості» з різних регіонів України; депутати місцевих рад; представники ГО, ЗМІ та громади, які визначатимуть перспективи подальшої співпраці задля дотримання прав та надання рівних можливостей.

На початку року депутати, медійники та свідомі громадяни Вінниччини прийняли рішення про необхідність спільної дії задля забезпечення рівних прав і можливостей для різних соціальних груп. Їх представленість серед політичних діячів посилить можливості місцевих органів влади приймати гуманістичні та людино-орієнтовані рішення. І досвід інших країн підказує, що вагоме місце у цьому повинна займати політична участь жінок, які складають половину населення області, але представлені на рівні владних структур лише на 12 % (Вінницька область). Тому визріла необхідність об’єднання зусиль, у першу чергу, зусиль жіночого політикуму з різних регіонів, який прагне стати виразниками інтересів половини населення області на рівні прийняття законодавчих, виконавчих та судових рішень.

З ініціативи ГО “Відкрите суспільство” було створено Платформу рівноправного партнерства, яка наразі пріоритетними напрямами роботи визнала:

– надання політиці рівних прав і можливостей цілеспрямованості та системності;

– активізацію діалогу з неурядовими та громадськими організаціями, що працюють у сфері політики рівних можливостей.

– посилення політичної участі жінок;

– посилення участі жінок в миротворчих процесах (розширення участі жінок у прийнятті рішень та у процесах попередження, припинення та управління конфліктами).

Ефективна робота Платформи має бути узгоджена та виважена, тому спільним рішенням було визнано необхідність проведення Міжрегіонального форуму солідарності, де буде обговорено стратегію співпраці та партнерства в рамках Платформи і перспективи подальшої діяльності у 2017 році. Захід відбудеться в рамках другого етапу проекту «Жінки – 50 % успіху України» (детальна інформація у вкладеному файлі або на сайті).

Дата та час проведення: 05.12.2016 р., 10:00-16:00

Адреса проведення: м. Вінниця, вул. Соборна, готель «Франція»

 ПРОГРАМА ФОРУМУ:

10.00 – 11.30: Ранкова кава. Знайомство. Пошук можливих спільних соціальних ініціатив. Вступне слово організаторів та експертів

Формат: «відкритого простору»

11.30 – 13.00: Обговорення стратегічних напрямків співпраці в рамках Платформи Рівноправного Партнерства і перспектив подальшої діяльності у 2017 році.

Формат: робота в групах по визначеним напрямкам

13.00 – 14.30: Презентація отриманих результатів під час попереднього анкетування; Презентація напрацювань в групах. Обговорення. Підсумки.

Формат: панельна дискусія

14.30 – 16.00: Неформальне спілкування. Фуршет.

Зареєструватись можна тут

Організатор: ГО “Відкрите суспільство”

Долучайтеся до творення щасливого майбутнього разом з нами, поширюйте інформацію та будьте соціально відповідальні, адже

рівність та права людини – це ключові засади,

на яких повинно будуватися наше майбутнє