Правила публікації конкурсів на Порталі Громадський Простір 

 

З метою  уніфікації умов та формату розміщення оголошень у розділі “конкурси/тендери”, а також для  забезпечення надання повної, актуальної інформації в тендерних оголошеннях на Порталі, повідомляємо організаторів тендерів: 

Умови для успішної публікації оголошень:


1. Усі заголовки повідомлень на Prostir.UA мають бути лаконічні, україномовні, без номерів, зайвих символів (залишайте нумерацію в тексті повідомлення). До 10 слів.

 
2. В оголошенні має бути вказана повна та актуальна контактна інформація – електронні скриньки, телефон, інші можливі опції для зв’язку.  
 
3. Оголошення може мати англомовний варіант, але україномовна версія пріоритетна. Спочатку українською умови, потім англійською.
 
4. Перевіряйте дуже уважно все, що хотіли додати – до того, як натиснути кнопку “Відправити на узгодження”.
 
Увага! Самостійно вносити правки в оголошення конкурсу постфактум, після того, як воно було опубліковане і ви отримали на свою е-пошту сповіщення про публікацію, НЕ РЕКОМЕНДУЄМО. Ваше повідомлення зникне з Порталу – діє спеціальна автоматична опція. Якщо ж зміни були внесені, переконайтесь, що оголошення є активним, якщо ні — зверніться до редакції  [email protected]
 
 
Переоголошення, оновлення строків для вже опублікованих повідомлень подається як нове оголошення. Тоді воно буде актуальним в списку останніх публікацій. 
 
Громадський Простір надає унікальну безкоштовну послугу для вас. Сподіваємось на розуміння й дотримання цих умов.
 
Правила діють з 13.11.2019 року.  
 
 
З повагою,
Громадський Простір