Правила публікації конкурсів на Порталі Громадський Простір 

 

З метою  уніфікації умов та формату розміщення оголошень у розділі “конкурси/тендери”, а також для  забезпечення надання повної, актуальної інформації в тендерних оголошеннях на Порталі, повідомляємо організаторів тендерів: 

Умови для успішної публікації оголошень:


1. Усі заголовки повідомлень на Prostir.UA мають бути лаконічні, україномовні, без номерів, зайвих символів (залишайте нумерацію в тексті повідомлення). До 10 слів.

 
2. В оголошенні має бути вказана повна та актуальна контактна інформація – електронні скриньки, телефон, інші можливі опції для зв’язку.  Уся відповідальність щодо предмету конкурсу, комунікації та інших процесів, пов’язаних з поданням на конкурс/тендер — за організаціями, що оголосили ці конкурси/тендери. Тому чітко прописуйте всю процедуру щодо проведення та оголошення результатів тендеру, щоб було розуміння умов, на які зголошується заявник/підрядник.
 
3. Оголошення може мати англомовний варіант, але україномовна версія пріоритетна. Спочатку українською умови, потім англійською.
 
4. Перевіряйте дуже уважно все, що хотіли додати – до того, як натиснути кнопку “Відправити на узгодження”.
 
Увага! Самостійно вносити правки в оголошення конкурсу постфактум, після того, як воно було опубліковане і ви отримали на свою е-пошту сповіщення про публікацію, НЕ РЕКОМЕНДУЄМО. Ваше повідомлення зникне з Порталу – діє спеціальна автоматична опція. Якщо ж зміни були внесені, переконайтесь, що оголошення є активним, якщо ні — зверніться до редакції  [email protected]
 
 
Переоголошення, оновлення строків для вже опублікованих повідомлень подається як нове оголошення. Тоді воно буде актуальним в списку останніх публікацій. 
 
Громадський Простір надає унікальну безкоштовну послугу для вас. Сподіваємось на розуміння й дотримання цих умов.
 
Правила діють з 13.11.2021 року.  
 
 
З повагою,
Громадський Простір