Київський Дебатний Клуб

Форма реєстрації: Громадська організація

KDC logo color 1

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: +38 (068) 654 5211

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Ружицький Олександр, Президент Клубу

Місія організації

«Київський Дебатний Клуб» – молодіжна громадська організація, створена командою київських студентів 11 лютого 2019 року. Наша ідея – це освіта та самовдосконалення, чому ми постійно приділяємо увагу самі та спонукаємо до цього інших. Маленька дружня команда, велика мета та конкретний план дій – от, що рухає нас вперед. Сьогодні Клуб здійснює свою діяльність у двох містах України (Київ та Кам’янець-Подільський).

Місія Клубу:
KDC має змінювати українське суспільство завдяки формуванню позитивного образу дебатера, як соціально активного громадянина, обізнаного в політичній ситуації своєї країни, і який не боїться публічно висловлювати свої думки та дотримується принципів плюралізму та толерантності.

Візія Клубу 2025:
Публічні дискусії активно впроваджуються в систему освіти України. До участі у публічних дискусіях постійно долучається 1% студентів.

Філософія Клубу:
Ми щиро віримо, що демократичні перетворення в Україні неможливі без залучення до обговорення політичних процесів широких кіл громадськості, особливо молоді.

Наша діяльність базується на виразі «Молодь-майбутнє», тому сьогодні ми приділяємо велику увагу інтелектуальному розвитку української молоді та їх політичній просвіті через гру дебати.

Ми вважаємо, що дебати найкраще розвивають навички, якими мають володіти керманичі України. Оскільки дозволяють розглянути будь-яку ситуацію з різних сторін та зрозуміти позитивні та негативні наслідки прийняття рішень.

Ми хочемо, щоб дебатери ставали лідерами у своїх середовищах і розвивали ці середовища в інтелектуальному плані задля впровадження демократичних цінностей в українському суспільстві.

Цінності Клубу:
Базові:
1. Інноваційність;
2. Взаємоповага;
3. Повага до Клубу;
4. Виконавча дисципліна;
5. Постійність.

Вищі:
1. Саморозвиток;
2. Свобода думки і слова;
3. Свобода вибору;
4. Індивідуалізм;
5. Політична нейтральність.

Цільова аудиторія (ЦА) Клубу: Молоді люди віком від 16 до 26 років;

Продукт Клубу: політична освіта молоді.


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.