ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області”

Форма реєстрації: Громадська організація

a_46b776a2

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Львівська область

Адреса: Львів, вул. Винничненка 30

Телефони: 0680703611, 0932573639.

E-Mail: [email protected], [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Голова Правління - Мелех Ігор Богданович

Місія організації

Дозвольте сердечно привітати Вас від імені Центру сприяння і розвитку програм і проектів ЮНЕСКО у Львівській області.

Наш Центр вже декілька років працює над програмами сприяння і розвитку громадського суспільства, народної (публічної) та молодіжної дипломатії в Україні. Головною метою створення організації стало об’ єднання зусиль громадськості навколо ідеї «відкритого міста», пропаганди промислового, економічного, наукового та культурного потенціалу міст Самбора, Львова та міст західного регіону України, сприяти проектам та програмам ЮНЕСКО та розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні, поширювати співпрацю Українських ВНЗ(Університет «Львівський Ставропігіон») з партнерськими ВНЗ за кордоном(Польща, Італія, Латвія, Литва та ін.). Пропаганда патріотичного виховання сучасної молоді сприяє активному вивченню молоддю інтеграційної політики Уряду України. Велика увага приділяється нами, зокрема, європейській та євроатлантичній інтеграції. Ми націлюємо молодих людей на пізнавання глобальних проблем світу, традицій та історії різних країн та народів.

Для реалізації цих важливих ідей, ми створюємо на базі навчальних закладів Львівщини – Центри дитячої дипломатії, молодіжні інформаційні центри міжнародної інтеграції України. В цих Центрах молоді люди вивчають історію і культуру країн далекого і близького зарубіжжя, навчаються толерантності, поваги до традицій інших народів, зустрічаються з іноземними дипломатами. На базі Центрів влаштовуються різноманітні заходи, зокрема, присвячені національним святам іноземних країн.

Вельмишановні друзі! Ми вдячні Вам за те, що знайшли час та можливість зайти на сайт ГО «Центр сприяння розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області» та ознайомитися з багатогранною діяльністю нашого громадського об’єднання.

Діяльність ГО «Центр – ЮНЕСКО» об’єднало в єдиний колектив волонтерів: відомих громадських діячів, науковців, діячів культури, журналістів. Усі вони вирішили своєю активною діяльністю сприяти розбудові громадянського суспільства в Україні.

На нашому сайті Ви буде мати можливість не тільки ознайомитися з розробленими керівниками департаментів нашого громадського об’єднання різноманітними новими проектами. Ці проекти пов’язані зі сприянням оздоровлення та реабілітації воїнів АТО, промоціями та розвитком медичного туризму українських та закордонних громадян до унікальних рекреаційних зон та оздоровчими закладами чарівних Українських Карпат, а також з туристичними подорожами до місць багатющої історико-культурної спадщини поліетнічної Галичини. Будете мати можливість ознайомитися з дуже важливими в діяльності ГО «Центр – ЮНЕСКО» проектами, які пов’язані зі збереженням архітектурних пам’яток, нашою активною участю в культурних та мистецьких заходах, розвитку освітніх програм для молоді.


Останні публікації цього розділу:

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

БО "БФ "СОС Штаб Громадянської Оборони"

БФ «Сміливість»

Коментувати не дозволено.