Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ)

Форма реєстрації: Громадська організація

15977746_1205042352915395_615599093414755061_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: (044) 253-40-36

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Вадим Пивоваров – Виконавчий директор

Місія організації

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) – неурядова правозахисна організація, що здійснює всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів та розробляє рекомендації щодо необхідних системних змін для покращення діяльності таких органів. Організацію створено колишніми співробітниками Управління моніторингу дотримання прав людини в системі МВС України після його розформування в 2010 році.

Загальна кількість регіональних осередків Асоціації УМДПЛ в Україні на сьогодні складає 17. У їхній роботі бере участь майже 80 членів організації.

Наша діяльність здійснюється у межах 5 програм:

  • Моніторингова кампанія “Поліція під контролем”: проведення системного моніторингу роботи поліції, розвиток всеукраїнської мережі моніторів, впровадження у систему МВС та Національної поліції результатів моніторингів з метою запровадити нові стандарти дотримання прав людини при взаємодії з правоохоронними органами, а також підвищити рівень громадського контролю за діяльністю поліції. Детальніше – тут.
  • Експертна група “Поліція під контролем”: платформа правозахисних організацій, яка здійснює комплексні дослідження стану дотримання прав людини в діяльності української поліції. Детальніше – тут
  • Права людини на ґратами: здійснює превентивні заходи з дотримання прав людини в пенітенціарних закладах шляхом підвищення громадської активності та мотивації персоналу таких закладів поважати людську гідність. Детальніше – тут.
  • Просвітництво: розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів та проведення навчальних заходів різного типу, підвищити рівень правової освіти та свідомості серед населення. Детальніше – тут.
  • Real Stories Production: студія, що спеціалізується на створенні документальних та анімаційних фільмів, а також організації культурних подій на правозахисну тематику. Детальніше – тут.

Корисні ресурси:

Мобільний додаток “Порадник «Поліція під контролем»”.

Бібліотека Асоціації УМДПЛ.


Останні публікації цього розділу:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Хаб Україна»

Благодійна організація «Благодійний фонд «ТМС Боремось за Україну»

БО БФ "Нове місто"

Alinea International (Алінеа)

Громадська організація "Молодіжна організація "Ініціатива майбутнього КР"

ГО "Безбар'єрний Тернопіль"

Коментувати не дозволено.