Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ)

Форма реєстрації: Громадська організація

15977746_1205042352915395_615599093414755061_n

Напрямки діяльності:

Види діяльності:

Населений пункт: Київ

Адреса:

Телефони: (044) 253-40-36

E-Mail: [email protected]

Веб-сторінка Facebook

Керівник організації, посада: Вадим Пивоваров – Виконавчий директор

Місія організації

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) – неурядова правозахисна організація, що здійснює всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини у діяльності правоохоронних органів та розробляє рекомендації щодо необхідних системних змін для покращення діяльності таких органів. Організацію створено колишніми співробітниками Управління моніторингу дотримання прав людини в системі МВС України після його розформування в 2010 році.

Загальна кількість регіональних осередків Асоціації УМДПЛ в Україні на сьогодні складає 17. У їхній роботі бере участь майже 80 членів організації.

Наша діяльність здійснюється у межах 5 програм:

  • Моніторингова кампанія “Поліція під контролем”: проведення системного моніторингу роботи поліції, розвиток всеукраїнської мережі моніторів, впровадження у систему МВС та Національної поліції результатів моніторингів з метою запровадити нові стандарти дотримання прав людини при взаємодії з правоохоронними органами, а також підвищити рівень громадського контролю за діяльністю поліції. Детальніше – тут.
  • Експертна група “Поліція під контролем”: платформа правозахисних організацій, яка здійснює комплексні дослідження стану дотримання прав людини в діяльності української поліції. Детальніше – тут
  • Права людини на ґратами: здійснює превентивні заходи з дотримання прав людини в пенітенціарних закладах шляхом підвищення громадської активності та мотивації персоналу таких закладів поважати людську гідність. Детальніше – тут.
  • Просвітництво: розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів та проведення навчальних заходів різного типу, підвищити рівень правової освіти та свідомості серед населення. Детальніше – тут.
  • Real Stories Production: студія, що спеціалізується на створенні документальних та анімаційних фільмів, а також організації культурних подій на правозахисну тематику. Детальніше – тут.

Корисні ресурси:

Мобільний додаток “Порадник «Поліція під контролем»”.

Бібліотека Асоціації УМДПЛ.


Останні публікації цього розділу:

Громадська Організація "Проти Корупції"

БО БФ Крила України Нікополь

ГО "Алгоритм дій"

Ініціатива "Інклюзивне відновлення за лідерства громад" (CLIR)

ГО "Агенція антикризової підтримки"

ГО "Ініціатива Е+"

Коментувати не дозволено.