Громадські організації запрошують до напрацювання механізму соціального замовлення в Тернополі

Розпорядженням міського голови про впровадження механізму соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету ...

Додано:
Діана Бих

РОБОЧА ГРУПА
Громадські організації запрошують до напрацювання механізму соціального замовлення в Тернополі

Розпорядженням міського голови про впровадження механізму соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2013 № 324 «Про затвердження Порядку здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів» було створено робочу групу, яка працює над впровадженням механізму соціального замовлення в Тернополі.  

Соціальне замовлення є одним із найефективніших соціальних механізмів сучасності. Використовуючи його, влада може тісно співпрацювати з громадським сектором та вирішувати важливі питання соціальної сфери, шляхом делегування своїх обов’язків за бюджетні кошти. Завдяки цьому підвищиться ефективність їх надання тернополянам.

Члени робочої групи збирають інформацію про те, які соціальні послуги надаються населенню та про організації, які потенційно зможуть отримувати за них фінансування згідно конкурсу з міського бюджету. Якщо ви є членом організації, яка надає або може надавати соціальні послуги населенню (паліативний догляд, соціальна адаптація, соціальна інтеграція чи реабілітація, соціальний супровід та інші), просимо зв’язатися з нами для подальшої співпраці.

Контакти: [email protected], +38(096)-700-39-55 (Володимир Шевченко).

 

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

Довідка: Центр громадського контролю “Дій!” – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект полягає у розбудові в Україні мережі моніторингових центрів, які опікуються питаннями громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади. До основних компонентів діяльності проекту відносяться: моніторинг та аналітика, адвокація, громадсько-правова просвіта, створення проактивності місцевого громадського сектору та його консолідація. Мережа на цьому етапі охоплює ключові міста в Україні, де на сьогодні цікава і динамічна громадсько-політична активність – Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ та Маріуполь (Донеччина).


 

Останні публікації цього розділу:

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу

В Одеській області обговорили співпрацю місцевої влади та неурядового сектору у гуманітарній сфері