Партнерство у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей-2021″

Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Державною службою України з питань праці проводить X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021. Конкурс присвячується Дню ...

Sponsoram_site
Партнерство у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей-2021″

Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Державною службою України з питань праці проводить X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021. Конкурс присвячується Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.

Цей соціальний проєкт охоплює всі регіони України, щороку в ньому беруть участь десятки тисяч дітей разом із своїми батьками і викладачами.

Конкурс – це важлива інвестиція у створення безпечних і здорових умов праці на підприємствах України.

Завтра ці діти, які спробували свої сили у візуалізації питань безпеки і здоров’я на роботі, самі стануть працівниками або роботодавцями, і будуть свідомо дотримуватися правил і стандартів безпеки у своїй професійній діяльності та вимагатимуть цього від оточення.

За роки існування Конкурс отримав визнання на міжнародному рівні: у заходах до 100-річчя Міжнародної організації праці брали участь переможці Конкурсу, а малюнки українських дітлахів, які в різні роки були його учасниками, МОП використала для створення плаката до свого ювілею.

Інформацію про Конкурс висвітлюється у ЗМІ, на офіційних веб-ресурсах Міжнародної організації праці, Державної служби України з питань праці, Фонду соціального страхування, федерацій роботодавців та профспілок України тощо.

Після завершення Конкурсу редакція журналу упорядковує альбом дитячих малюнків (друкований та інтерактивний) і надсилає соціальним партнерам, органам державної та місцевої влади, а також передплатникам журналу (понад 3000 підприємств і компаній) для популяризації цього соціального проекту у суспільстві.

Докладна інформація про конкурс

або за тел. (044) 333-73-93 (багатоканальний)

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Сєвєродонецьк

Жителі Луганської області навчалися ефективно вести бізнес та започатковувати власну справу

Жителі Донецької та Луганської областей отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

Громади переселенців обговорили три проблеми, які досі не розв'язала держава

Зустріч посадовців ЄС та громадськості в Бердянську

Важлива правова інформація завжди з собою. Створено порадник учасникам кримінального провадження