Долучайтесь до дослідження з використання методології моніторингу судових процесів ОБСЄ

Моніторинг судових процесів – важливий інструмент для аналізу роботи судової влади та забезпечення її функціонування відповідно до міжнародних стандартів. В Україні цей інструмент набув значного ...

A-f-F
Долучайтесь до дослідження з використання методології моніторингу судових процесів ОБСЄ

Моніторинг судових процесів – важливий інструмент для аналізу роботи судової влади та забезпечення її функціонування відповідно до міжнародних стандартів. В Україні цей інструмент набув значного поширення. Варто висвітлювати та поширювати цей важливий досвід. Саме тому Координатор проектів ОБСЄ в Україні здійснює дослідження, щоб акумулювати інформацію про різні моніторингові проєкти та ініціативи в Україні. 

До участі у дослідженні запрошуються представники(-ці) громадянського суспільства, різних професійних сфер, які у своїй діяльності використовували методології моніторингу судових процесів, зокрема, розроблених за сприяння Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні та/або пройшли навчання, організовані Координатором проектів ОБСЄ в Україні з методології моніторингу судових процесів у 2017-2020 роках.

Для участі необхідно пройти опитування за посиланням: https://bit.ly/3dzRjYv

Опитувальник складається з декількох блоків, які дозволять якнайкраще врахувати Ваш досвід, напрацювання та побажання:

  • інформація про Вас та контактні, статистичні дані;
  • навчання, організоване Координатором проектів ОБСЄ в Україні, з методології моніторингу судових процесів;
  • моніторинг судових процесів;
  • адвокаційні дії;
  • поширення досвіду використання методології, розробленої Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Звертаємо увагу, що частина запитань є опційними, що спрощує заповнення опитувальника та скорочує час на це.

Коли? Будемо вдячні за заповнення опитувальника до 15 листопада включно.

Запрошуйте колег, які, використовували методології моніторингу судових процесів та/або проходили відповідні навчання, навіть якщо ви представляєте одну організацію чи установу, адже дослідження враховує як індивідуальний досвід, так і практику організації/установи.

У подальшому учасників(-ць) опитування будуть запрошувати на заходи, зокрема, спрямовані на навчання та підтримку громадянського суспільства у здійсненні моніторингу судових процесів.

Методологія дослідження розроблена Рибак Валерією, директоркою ГО «Вектор прав людини», експерткою Координатора проектів ОБСЄ в Україні, та проводиться на запит та за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

З усіх питань щодо дослідження можна звертатися за електронною адресою: [email protected] або за телефоном: + 38 050 4112 047.


 

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг