Закінчується прийом заявок на участь у конкурсі мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

Прийом заявок на участь у другому етапі конкурсу міні грантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» закінчується 4 травня 2020 року.За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути ...

Додано:
hromada

81-1024x683
Закінчується прийом заявок на участь у конкурсі мінігрантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді»

Прийом заявок на участь у другому етапі конкурсу міні грантів проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» закінчується 4 травня 2020 року.

За умовами конкурсу, проєкти учасників мають бути спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громадах Харківської області, підвищення якості та доступності медичних послуг.

Проєкти-переможці, яких визначатиме конкурсна комісія, будуть оголошені 22 травня поточного року. Реалізація проектів має бути завершена у територіальних громадах до листопада включно.

Подавати заявки можуть: 

I група: центри первинної медико-санітарної допомоги, центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад; 

II група: органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини (друга група); 

III група: лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП).

Сума мінігранту для першої та другої групи складає до 300 тисяч гривень кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тисяч гривень.

Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, не менше 10% від загального бюджету проєкту.

Більш детально про умови, алгоритм підготовки проєктної заявки та конкурсної документації –  https://www.youtube.com/watch?v=4hHd0OrlDU0&t=10s

Проєктні заявки та конкурсна документація приймаються в електронній формі на офіційну адресу проєкту “Ефективна первинна медицина в громаді” [email protected] до  4 травня 2020 року ( до 24.00 години).

Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» стартував на Харківщині восени 2018 року і триватиме до лютого 2021 року. Реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом.

Проект втілюється Харківською обласною радою у партнерстві з ГО «Агенція Змін «Перспектива», ГС «Українсько – Німецька Медична Асоціація» та Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області.

Проєкт створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання мінігрантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Дізнатися більше про проєкт  –  https://hromadahealthcare.org/.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто