Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями

МЦРЛ Україна запрошує працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім'ями, долучитися до загальнодержавного опитуванняМЦРЛ Україна - організація яка з 2007 року працює ...

Додано:
Viktoriia

опитування
Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями

МЦРЛ Україна запрошує працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями, долучитися до загальнодержавного опитування

МЦРЛ Україна – організація яка з 2007 року працює для того, щоб кожна дитина мала поруч компетентного дорослого. Щоб спеціалісти сфери захисту прав дітей були компетентними, а послуги, які вони надають – професійними, вони мають навчатися – постійно та системно.

Ми вважаємо, що після закінчення закладу вищої освіти  за спеціальністю, працівники мають навчатися на робочому місці необхідним навичкам та опановувати знання, які допоможуть їм ефективно виконувати свої посадові обов’язки.

У вересні 2018 року на базі МЦРЛ Україна було розпочато дослідження з розробки моделі базової компетентності працівників соціальної сфери, які забезпечують захист прав та найкращих інтересів дітей в Україні.

Ми проводимо це опитування щоб зрозуміти, якими знаннями уміннями та навичками (компетенціями) працівники сфери захисту дітей вже володіють, а які з них потребують вдосконалення та оновлення.

Ви маєте унікальну можливість – допомогти зробити навчання та підготовку спеціалістів сфери захисту дітей більш якісними!

Для цього потрібно перейти за посиланням та дати відповіді на запитання анкети.


 

Останні публікації цього розділу:

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці