Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями

МЦРЛ Україна запрошує працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім'ями, долучитися до загальнодержавного опитуванняМЦРЛ Україна - організація яка з 2007 року працює ...

Додано:
Viktoriia

опитування
Загальнодержавне опитування для працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями

МЦРЛ Україна запрошує працівників ЦСС, ССД та громадських організацій, які працюють з дітьми і сім’ями, долучитися до загальнодержавного опитування

МЦРЛ Україна – організація яка з 2007 року працює для того, щоб кожна дитина мала поруч компетентного дорослого. Щоб спеціалісти сфери захисту прав дітей були компетентними, а послуги, які вони надають – професійними, вони мають навчатися – постійно та системно.

Ми вважаємо, що після закінчення закладу вищої освіти  за спеціальністю, працівники мають навчатися на робочому місці необхідним навичкам та опановувати знання, які допоможуть їм ефективно виконувати свої посадові обов’язки.

У вересні 2018 року на базі МЦРЛ Україна було розпочато дослідження з розробки моделі базової компетентності працівників соціальної сфери, які забезпечують захист прав та найкращих інтересів дітей в Україні.

Ми проводимо це опитування щоб зрозуміти, якими знаннями уміннями та навичками (компетенціями) працівники сфери захисту дітей вже володіють, а які з них потребують вдосконалення та оновлення.

Ви маєте унікальну можливість – допомогти зробити навчання та підготовку спеціалістів сфери захисту дітей більш якісними!

Для цього потрібно перейти за посиланням та дати відповіді на запитання анкети.


 

Останні публікації цього розділу:

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві