Які громади отримали 5 мільйонів гривень на соціальні проєкти в рамках конкурсу грантів Енергія Розвитку?

17 травня відбулася урочиста церемонія оголешення результатів освітнього конкурсу грантів «Енергія розвитку».Переможцями конкурсу грантів «Енергія розвитку» стали 50 проєктів з 11 областей України, ...

Додано:
Daria Mustafina

Енергя Розвитку1
Які громади отримали 5 мільйонів гривень на соціальні проєкти в рамках конкурсу грантів Енергія Розвитку?

17 травня відбулася урочиста церемонія оголешення результатів освітнього конкурсу грантів «Енергія розвитку».

Переможцями конкурсу грантів «Енергія розвитку» стали 50 проєктів з 11 областей України, на території яких компанія здійснює свою діяльність з видобутку газу. Кожна команда громади отримає по 100 тисяч гривень на реалізацію проєктів розвитку для покращення життя в громаді. Конкурс проєктів тривав з кінця січня, а реалізувати й презентувати проєкти громади мають до кінця жовтня поточного року. 

Урочисту церемонію оголошення 50 проєктів-переможців освітнього конкурсу грантів «Енергія Розвитку» та вручення грантів по 100 000 гривень переможцям для реалізації соціальних ініціатив розвитку громад можна переглянути тут:

Організатор: Група Нафтогаз

Освітній партнер: ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку”

Метою конкурсу було дати громадам знання та навички, які допоможуть їм розробляти та впроваджувати соціальні проєкти не тільки в межах конкурсу, але й в щоденній роботі. Представники громад отримали знання у сфері сталого розвитку, проєктного управління, фандрайзингу, фінансового менеджменту, фінансового планування та ін. Проєкти – переможці направлені на забезпечення якості освіти, здорового способу  життя та розвитку інфраструктури громади.

Енергія Розвитку 4 Енергія Розвитку 3Енергія Розвитку 2 Енергія Розвитку 5Енергія Розвитку 12Енергія Розвитку 6 Енергія Розвитку 11 Енергія Розвитку 8 

Слідкуй за реалізацією проєктів-переможців на сторінці  ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку” та YouTube каналі ВЛАСНА СПРАВА.

Контактна особа для отримання додаткової інформації та поширення досвіду: Дар’я Мустафіна, директорка ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку”.


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

20 стипендій українським дослідникам та дослідницям на період п’яти місяців у Швеції

Українські дослідники мають можливість отримати дистанційні стипендії в Німеччині

Як долучитися до волонтерства онлайн?

У Харкові розпочинає роботу KHARKIV MEDIA HUB

Що таке Smart City?

Як війна вплинула на домашнє насильство?