Яка вам потрібна допомога і що ми разом здатні зробити для суспільства? Корисний опитувальник

Запрошуємо представників громадського сектору, бізнесу та державних установ взяти участь у дослідженні. Витратьте, будь ласка, 15 хвилин і розкажіть, які теми та формати співпраці актуальні зараз ...

photo_2021-04-27_09-59-19
Яка вам потрібна допомога і що ми разом здатні зробити для суспільства? Корисний опитувальник

Запрошуємо представників громадського сектору, бізнесу та державних установ взяти участь у дослідженні. Витратьте, будь ласка, 15 хвилин і розкажіть, які теми та формати співпраці актуальні зараз саме вам! (Посилання на анкети – в кінці тексту).

Лабораторія Pro Bono вже 8 років об’єднує активних представників різних сфер, готових підтримувати один одного  у цікавих справах на благо суспільства. Серед прикладів такої співпраці – допомога юристів, адвокатів, юридичних компаній, експертів з бізнесу, яку вони надали еко-активістам, організаціям, що опікують багатодітні малозабезпечені родини, працюють над створенням акселератору громадських ініціатив, збирають гроші на лікування важкохворим дітям та ін.

Наприклад, на наш Простір Pro Bono надійшли запити про те, як правильно оформити Школу супергероїв для дітей, які постійно знаходяться в установах лікування, та як розробити договори для партнерів інклюзивного табору. На них відгукнулися як окремі адвокати, так і великі компанії. 

Більш того, виходячи із запитів громадського сектору, команда Pro Bono Lab спільно з експертами одних з кращих українських і міжнародних юридичних, аудиторських та бізнес компаній розробили навчальні курси для соціальних ініціатив, щоб допомагати їм розвиватись інституційно. Громадські організації діляться своїми експертними знаннями з бізнесом і суспільством під час вебінарів Pro Bono. Наприклад, пояснюють, як виключити дискримінацію на роботі, чи захистити співробітників від кіберзлочинців.

Для того, щоб ще більше дізнатися, чим  ці три сектори можуть допомогти один одному і в якому форматі, програма Pro Bono Lab Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя спільно з Київським міжнародним інститутом соціології зараз проводять дослідження, однак завершити його не вдасться без підтримки кожного з вас!

  • Якщо ви є активістом, представником соціальної ініціативи, фонду або громадської організації, то ми просимо вас анонімно відповісти на запитання в анкеті та поширити її серед ваших  колег.
  • Якщо ви підприємець, юрист, представник компанії, то заповніть, будь ласка, анкету для бізнесу.
  • Опитувальник для державних установ знаходиться тут.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як допомагати людям з інвалідністю під час війни. Інформаційна підтримка від Доступно.UA

Чотири відео, що прокачають Вашу громадську організацію

Як працює бізнес на Рівненщині в умовах повномасштабної війни: релокація, мікрогранти і наповнення бюджету

У Запорізькій області соціальні працівники вчились роботі з вразливими групами населення в умовах війни

Як сформувати ефективну команду? Інтерв'ю з незалежною НR-консультанткою для бізнесу, рекрутеркою Анною-Марією Сабов

Час для агломерації