Як Україна співпрацює з європейською кіноіндустрією: копродукція, дистрибуція, міжнародні фестивалі

Одна з дискусійних панелей Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури буде присвячена  співпраці України з європейською кіноіндустрією та успішним кейсам у підпрограмі «Медіа» «Креативної ...

дис
Як Україна співпрацює з європейською кіноіндустрією: копродукція, дистрибуція, міжнародні фестивалі

Одна з дискусійних панелей Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури буде присвячена  співпраці України з європейською кіноіндустрією та успішним кейсам у підпрограмі «Медіа» «Креативної Європи». Відбудеться розмова зі спікерами також про найбільші виклики для аудіовізуального сектору України, як будувати міжнародні партнерства та які труднощі з цим виникають, чи є труднощі у дистрибуції українського контенту за кордоном та європейського в Україні.

Спікери:

Денис Іванов — український продюсер, кінодистриб’ютор, культурний менеджер, засновник та керівник кінокомпанії Arthouse Traffic, член Європейської кіноакадемії, Національної спілки кінематографістів України, співзасновник Одеського міжнародного кінофестивалю, кінофестивалю «Чілдрен кінофест» та Київського тижня критики.

Як продюсер зробив 5 повнометражних фільмів і понад 40 короткометражок. Його остання робота, Донбас режисера Сергія Лозниці виграла приз за найкращу режисуру секції “Особливий погляд” Каннського фестивалю 2018. Також, ця кінострічка була підтримана програмою ЄС «Креативна Європа» у 2018 році як копродукція Німеччини, України, Франції, Нідерландів та Румунії.

Копия Іванов

Юлія Сінькевич  — генеральна продюсерка Одеського Міжнародного Кінофестивалю, співзасновниця Української кіноакадемії, продюсерка, членкиня комітету Шевченківської премії та Європейської Кіноакадемії. До того ж, цього року ОМКФ здобув перемогу в конкурсі «Кінофестивалі» програми ЄС «Креативна Європа».

Копия Сінькевич

Ольга Бірзул — керівниця напряму «Кіно» в Українському інституті. Раніше працювала координаторкою проєкту з культурної дипломатії See Ukraine та програмеркою МФДК Docudays UA. Членкиня ради асоціації «Культура і Креативність» і кураторка культурних проєктів.

Копия Бірзул

Сергій Лавренюк   продюсер у Solar Media Entertainment, а також засновник і співвласник телеканалу “Сонце”, член Європейської кіноакадемії та входить до складу правління Української кіноакадемії.

Копия Лавренюк

Solar Media Entertainment – сучасна українська продакшн компанія повного циклу, виробник повнометражних художніх фільмів. Серед яких  як «DZIDZIO Контрабас», «11 дітей з Моршина; так і ко-продукційні та артхаусні фестивальні картини: «Лагідна», «Коли падають дерева», «Гірська жінка: на війні». Трилер «Гірська жінка: на війні»/Woman at War (2018) ісландського режисера Бенедикта Ерлінґссона було підтримано програмою ЄС «Креативна Європа». Фільм є копродукцією Франції, Ісландії та України (за підтримки Державного агентства України з питань кіно).

Єгор Олесов —  продюсер та засновник української кінокомпанії Kinorob, член European Film Academy, Visual Effects Society, української Телеакадемії та IGDA, член правління Української кіноакадемії, лауреат премії Телетріумф, а також двічі номінант VES AWARDS.

Копия Олесов

Один з фільмів, де Єгор виступив у ролі продюсера, «Ціна правди», робоча назва «Ґарет Джонс»/Gareth Jones/Man Made (‘Mr. Jones’) (2019) був підтриманий програмою ЄС «Креативна Європа». Це копродукція України, Польщі та Великої Британії польської режисерки Агнешки Голланд. 

Модератор дискусійної панелі: Ілля Ярема, телеведучий, радіоведучий, диктор.

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як створити міцну комунікацію в громаді: початок!

Торецьке бюро правової допомоги допомогає захищати права внутрішньо переміщених осіб

Дайджест подій на тиждень від Активна Громада Харкова

Яких змін потребують операційні плани НУО під час пандемії коронавірусу?

Презентували посібник для освітян-управлінців

Мінцифра та «U-LEAD з Європою» розробили інтерактивну карту інфраструктури підтримки підприємництва