Як не втратити донорську підтримку та вберегти себе від проблем із податковою. Відповіді ви знайдете в новому відео-курсі для ГО

На платформі http://edu.ua2j.school вийшов безкоштовний навчальний відеокурс від кращих юристів та аудиторів України та команди Pro Bono Lab “Посилення правової спроможності громадських організацій”. ...

Pro Bono kurs
Як не втратити донорську підтримку та вберегти себе від проблем із податковою. Відповіді ви знайдете в новому відео-курсі для ГО

На платформі http://edu.ua2j.school вийшов безкоштовний навчальний відеокурс від кращих юристів та аудиторів України та команди Pro Bono Lab “Посилення правової спроможності громадських організацій”. Про що та для кого він?

Зустрічаєтеся з питаннями щодо реєстрації документів, складання договорів, захисту персональних даних, проходження аудиту організації?

Адже не знаючи багатьох правових нюансів, ваша організація може натрапити на проблеми з державними чи податковими органами, втратити донорську підтримку і навіть статус неприбутковості.

Щоб ви змогли уникнути помилок, яких найчастіше припускаються при створенні та функціонуванні громадських чи благодійних організацій, запровадженні соціальних ініціатив, одні з найкращих юристів та аудиторів України в співпраці з командою Pro Bono Lab розробили навчальний курс “Посилення правової спроможності громадських організацій”.

Інструкція: навчальний курс “Посилення правової спроможності ГО”

Для кого курс: соціальні ініціативи, громадські та благодійні організації, активісти, волонтери.

Де: навчальна платформа Української школи практичних знань з питань доступу до правосуддя: http://edu.ua2j.school 

Сертифікат: після проходження навчання кожен учасник зможе отримати сертифікат про завершення окремого модулю або всього курсу від Української школи практичних знань.

Модулі:

  1. Статутні документи
  2. Кодекс етики
  3. Трудові відносини
  4. Договори
  5. Управління конфліктом інтересів
  6. Захист персональних даних
  7. Внутрішній документообіг
  8. Закупівлі
  9. Аудит
  10. Вступ до соціального підприємництва

Навчальний курс розробили партнери Pro Bono Lab з юридичного та аудиторського бізнесу: 

Dentons Kyiv Office, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Ukraine, KPMG Ukraine, Spensers, Єправо – Epravo law firm, Юротат, Law Company Aleksey Pukha & Partners, аудиторська фірма “Марінченко і Партнери”!

Реєструйтеся, переглядайте відеоуроки, вивчайте конспекти лекцій, опрацьовуйте додаткові матеріали, проходьте тестування та діліться з нами своїми успіхами!

Програма Pro Bono Lab курується Українська фундація правової допомоги та реалізується в межах Ukrainian Access to Justice School of Practice спільно з експертами міжнародної організації PILnetZMINA. Центр прав людини та ІРЦ Правовий простір за підтримки програми “Права людини та правосуддя” Міжнародний фонд “Відродження”.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На Дніпропетровщині вимушені переселенці отримали продуктові та гігієнічні набори

У Миколаєві ВПО з Херсонської області отримали гуманітарну допомогу

Розбір заяви Amnesty International: маніпуляції, конфлікт всередині, схожість з тезами роспропаганди

Підтримка громад в умовах війни від Громадського центру правосуддя у Татарбунарах на Одещині

Стартував другий етап грантової програми "Гуманітарна солідарність"

Стартувала програма Сфери для України та Східної Європи