Як на Луганщині громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу та психологічні консультації?

Вже протягом двох років в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна за ініціативи ГО “Громадська платформа” працюють відділення Консультаційного Бюро для громадян. Спеціалісти Бюро надають інформацію ...

Додано:
platforma.lg

табличка3
Як на Луганщині громадяни можуть отримати безкоштовну правову допомогу та психологічні консультації?

Вже протягом двох років в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна за ініціативи ГО “Громадська платформа” працюють відділення Консультаційного Бюро для громадян. Спеціалісти Бюро надають інформацію і консультації у надзвичайних ситуаціях, перенаправляють питання від громадян до органів влади та надають соціально-психологічну й правову допомогу у разі необхідності.

«За останній рік до відділень Консультаційного Бюро для громадян в містах Рубіжне, Сєверодонецьк та Кремінна звернулось понад 1000 осіб, більшість звернень була присвячена оформленню соціальної допомоги, субсидій, поновлення пенсійних виплат та відносин з банками або органами влади», – зазначив керівник організації  «Громадська платформа» Сергій Кошель.

Важливим компонентом проекту є активна співпраця Консультаційного Бюро для громадян з органами місцевого самоврядування та Луганською обласною державною адміністрацією з метою ефективного вирішення звернень та проблем громадян.

Адреси Консультаційного Бюро для громадян:

м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова 7, режим роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

м. Рубіжне, проспект Кірова, 20, приймальні дні: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

м. Кремінна, пл. Красна, 20: понеділок, вівторок, середа, з 10 до 17.

 

Телефони “гарячої” лінії:

093 455 30 70

099 257 52 87

 

Ініціатива «Продовження роботи Консультаційного Бюро для громадян в містах Сєверодонецьк, Рубіжне та Кремінському районі» реалізується ГО «Громадська платформа» та Програмою Розвитку ООН в Україні  за підтримки Швейцарської Конфедерації  та Уряду Швеції. Погляди висловлені в цій публікації, належать авторам і можуть не збігатись із офіційною позицією ПРООН в Україні, Швейцарською Конфедерацією та Урядом Швеції.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Мелітополі відбувся тренінг для людей поважного віку з питань бюджетної участі та соціальної активності

Бюджети громад стають доступними і зрозумілими  

У Рівному відбувся форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна»

Розуміння комфорт і безпека мешканців Херсону

Триває набір на проект з підготовки менеджерів громадських ініціатив

Інструменти та механізми громадського контролю доброчесності витрат херсонців дороги міста

 • Александр Андреев

  https://dostup.pravda.com.ua/request/23603/response/43126/attach/2/Vidp%20misc%20budg.pdf

  Згідно відповіді Кремінської міської ради № 03-06-02/1713 від 08.08.2017р. інформація щодо діяльності відділення Консультаційного Бюро для громадян в місті Кремінна не відповідає дійсності і відділення Консультаційного Бюро для громадян відсутне в будівлі за адресою м. Кремінна, пл. Красна, 20.

  • Ngo Gp

   Доброго дня. Спеціалісти Консультаційного Бюро для громадян в місті Сєвєродонецьк надають виїзні консультації для мешканців міста Кремінна за адресою пл. Красна, 20 у співпраці з ГО “Наша громада”, записатись на прийом можна за телефонами гарячої лінії: 093 455 30 70, 099 257 52 87. Якщо Вас цікавить будь-яка інша інформація просимо Вас надіслати питання на нашу електронну адресу – [email protected]. Дякуємо за коментар.

   • http://www.prostir.ua/ Prostir

    Дякуємо. Ми звернулися і до авторів цього повідомлення щодо відповіді на запит (за лінком вище), і до автора коментаря – з проханням уточнити мету запиту.