“Я – поліцейська!” звучить гордо. Українські жінки-поліцейські вперше об`єдналися на захист своїх прав

Жінки продовжують посилювати свої позиції в силових структурах. А для того, щоб робити це організовано й скоординовано – навесні 2018 року вони створили Українську Асоціацію представниць ...

Додано:
patrolpoliceua

phot (2)
“Я – поліцейська!” звучить гордо. Українські жінки-поліцейські вперше об`єдналися на захист своїх прав

Жінки продовжують посилювати свої позиції в силових структурах. А для того, щоб робити це організовано й скоординовано – навесні 2018 року вони створили Українську Асоціацію представниць правоохоронних органів (УАППО).

UAPPO-01

Основна місія організації – забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків у правоохоронних органах України. Фінансову та організаційну підтримку започаткування Асоціації надано Проектом підтримки підготовки поліцейських (РТАР), Канада.

29064168_584586158570919_536278379059238460_o

Активним учасником події стала і державна установа “Академія патрульної поліції”, яка з 2017 року забезпечує первинну професійну підготовку та окремі форми службової підготовки патрульних поліцейських, а також підтримує співпрацю з соціально-важливими проектами. 

27459828_538894586488584_2811060473382136944_n

Молода Асоціація представниць правоохоронних органів активно розширює свою мережу по всій Україні та за кордоном, створюючи майданчик для діалогу, обміну досвідом та ідеями, пов`язаними з роботою та кар`єрою представниць правоохоронних органів. Такою масштабною площадкою став і урочистий захід у Холі Чемніонів НСК “Олімпійський” з 15 по 17 листопада. Подія об`єднала формат конференції та загальних зборів Асоціації, що є важливою сходою її розвитку,

У перший день заходу, який відбувся 15 листопада УАППО організувала відкриту конференцію “Сприяння забезпеченню рівних можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах України”.

IMG_7135

Вітальне слово на церемонії відкриття промовляла Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем`єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні; Тетяна Ковальчук, заступниця Міністра внутрішінх справ України; Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Кабінету Міністрів України; Катерина Павліченко, голова УАППО.

phot (2)

Також перший день запам`ятався панельними дискусіями:

  • сприяння забезпеченню рівних можливостей для жінок і чоловіків у правоохоронних органах: підтримка інноваційних підходів та найкращі практики;
  • підтримка жіночого лідерства у правоохоронній діяльності;
  • жіноче лідерство: інсайти та досягнення

Попереду ще два насичених дні масштабного заходу, безпрецендентного для українського досвіду, адже Асоціація Представниць Правоохоронних органів в Україні єдина і з`явилася лише нещодавно.

phot (1)

 

16 листопада організатори присвятили професійному розвитку, особистому лідерству правоохоронців жінок та чоловіків. Також велика роль відводиться психологічному здоров`ю, техніці виявлення та подолання стресу. Важливо відзначити й сесію з найкращих практик роботи поліцейських з різноманітними громадами. Другий день заходу відзначився ще й наявністю тактичних тренінгів: самооборона для жінок, особиста безпека для поліцейських, вогнева підготовка.

У заключний день заходу, 17 листопада, організатори та експерти підбили підсумки конференції, деталізували різноманітну діяльність УАППО та проголосили Резолюцію Загальних зборів.

Засновники та партнери Української Асоціації представниць правоохоронних органів запрошують приєднуватися до членства організації всіх бажаючих представниць правоохоронних органів, що підтримуюють принципи та місію УАППО та прагнуть розвиватися, отримувати новий досвід, будувати продуктивні та цікаві відносини з колегами.

Більше фото та відео з конференції на Фейсбук-сторінці Асоціації представниць правоохоронних органів. 


Тематика публікації:                                            

Останні публікації цього розділу:

Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

Незалежні активісти на захисті свободи слова в Криму

Громадський центр правосуддя продовжує вивчати проблеми місцевих громад

"Громадяни мають вміти надавати першу домедичну допомогу" – медичні активісти

Допомагати тим, хто нас захищає. Інклюзивний соціальний бізнес для воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб

«Батьки повертаються з війни»: видано друком книжку про сімейне відновлення