Розпочинається виставка “Культура дітонародження: народжувати та народжуватися” у Музеї жіночої та гендерної історії

З 1 жовтня 2021 року у Музеї жіночої та гендерної історії розпочинає роботу виставка «Культура дітонародження: народжуватися та народжувати».Виставка є частиною міжнародного проєкту «BirthCulture», ...

Додано:
Dasha Serbina

fb cover 1
Розпочинається виставка “Культура дітонародження: народжувати та народжуватися” у Музеї жіночої та гендерної історії

З 1 жовтня 2021 року у Музеї жіночої та гендерної історії розпочинає роботу виставка «Культура дітонародження: народжуватися та народжувати».

Виставка є частиною міжнародного проєкту «BirthCulture», який співфінансується Європейським Союзом в рамках Програми «Creative EUROPE» (2014-2020) та реалізується Interarts (Іспанія) у співпраці з музеями Frauenmuseum Hittisau (Австрія), Frauenmuseum Merano (Італія), Музеєм жіночої та гендерної історії (Україна) та асоційованими партнерами IAWM (Італія), ECCOM (Італія) та Birth Café Campaign (Німеччина). Мета проєкту полягає у збереженні та передачі через мистецтво і культуру традиційних знань та практик дітонародження і материнства як частини європейської нематеріальної спадщини.

Протягом двох місяців відвідувачок та відвідувачів чекатимуть знайомство з тематичними експозиціями та експонатами, творчі воркшопи зі створення артоб’єктів про дітонародження та материнство, круглі столи, зустрічі у форматі Birth Café.

Запрошуємо бажаючих до відвідування нової виставки, які відкриють нове бачення теми дітонародження у розрізі української історії та культури. Заходи відбуватимуться у відповідності до актуальних карантинних вимог за адресою: Харків, просп. Московський, 124-А. Деталі за телефоном: 0506086664. 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Безкоштовний доступ до своїх онлайн-курсів надає Вінницька ІТ-Академія

Українців-біженців чекає робота в ІТ після інтенсивного навчання

Семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вікно можливостей для жінок-підприємиць в умовах війни

Декларування в умовах воєнного стану

20 стипендій українським дослідникам та дослідницям на період п’яти місяців у Швеції

Українські дослідники мають можливість отримати дистанційні стипендії в Німеччині