Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Сєвєродонецьк

14-15 серпня 2021 року відбулися тренінги для самозайнтих осіб та підприємців міста Сєвєродонецьк в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого ...

pexels-engin-akyurt-3228878
Відбувся тренінг «Фінансовий менеджмент. Бухгалтерський облік та оподаткування» серед підприємців міста Сєвєродонецьк

14-15 серпня 2021 року відбулися тренінги для самозайнтих осіб та підприємців міста Сєвєродонецьк в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей», які було організовані та проведені ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок».

За доброю традицією перший день було розпочато з привітального слова до учасників та знайомства з ними. Після чого присутнім було запропоновано «з головою» зануритися у цікаву та корисну програму заходу, що включала питання, пов’язані з фінансовим менеджментом, бухобліком та оподаткуванням, а саме:

  • основами управління фінансами;
  • фінансовим, правовим, податковим оточенням і забезпеченням бізнесу;
  • фінансовою звітністю, інформаційною базою фінансового менеджменту;
  • веденням бухгалтерського обліку та фінансовим законодавством України;
  • аналізом Податкового Кодексу України;
  • пошуком джерел фінансування підприємницької діяльності та ін.

Другий розпочався з короткого обговорення питань, що виникли у підприємців після першого дня тренінгу. Найчастіше учасників цікавили відповіді на питання, пов’язані з особливостями ведення бухгалтерського обліку МСП, алгоритмом пошуку додаткових джерел фінансування та оптимізацією оподаткування власної справи.

Жодне з цих питань не залишилося без відповіді з боку тренерок Скорописової Людмили та Артюхіної Марини, які аргументовано та впевнено розвіяли всі сумніви та надали додаткову корисну інформацію присутнім.

Підводячи підсумок проведеного тренінгу, бажаємо учасникам якомога скоріше використати отриманні знання на практиці та з нетерпінням чекаємо динаміку в розвитку їх власних справ після відвідування тренінгу! Маємо надію, що незабаром почуємо про їх історії успіху! Залишайтесь з нами! Далі буде!

Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

262 події на місяць: в Миколаєві виміряли рівень активності культурних установ

Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

Ромські малозабезпечені родини за підтримки громади готуються до зимового періоду

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку "Кожен має право знати свої права"

25 історій про бюджет «людською мовою»: кращі ідеї «Бюджетів для громадян»-2021

Ромські жінки та дівчата з Одеської області навчаються роботі з комп’ютером