Відбувся онлайн семінар “Громадянське суспільство та вивчення місцевої єврейської історії з допомогою цифрових технологій”

Centropa, організація з вивчення і збереження історії єврейських сімей ХХ століття в Центрально-Східній Європі, у співпраці з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини 30 жовтня - 1 ...

Додано:
Andrii Koshelnyk

pexels-engin-akyurt-2347380
Відбувся онлайн семінар “Громадянське суспільство та вивчення місцевої єврейської історії з допомогою цифрових технологій”

Centropa, організація з вивчення і збереження історії єврейських сімей ХХ століття в Центрально-Східній Європі, у співпраці з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини 30 жовтня – 1 листопада 2020 р. провели онлайн семінар, учасниками якого стало понад 60 освітян та представників громадських організацій з України, Молдови та країн Вишеградської групи.

Традиційно наскрізна тема семінару була присвячена вивченню єврейської історії та спадщини з допомогою медіа інструментів.

Програма передбачала наступні онлайн активності: лекції відомих істориків, майстерки з віртуальних можливостей у вивченні історії, знайомство учасників з освітніми пропозиціями від Centropa, прикладами і можливостями для реалізації учнівських робіт з історичного сторітелінгу в класі. Одним з ключових заходів семінару стала презентація Аудіогіду Чернівцями, який дає можливість з висоти ХХІ століття відчути повсякдення євреїв у буремному ХХ ст.

Детальніше з Аудіогідом можна познайомитися за покликанням: https://audiowalks.trans-history.org/uk/chernivtsi-uk/


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Скористайтеся безкоштовними консультаціями для вашого бізнесу в рамках проєкту «COVID-19 Бізнес-клініки»

КПВВ з окупованим Кримом – що нового у вересні

Розвиток громади – справа кожного. Як громади залучають мешканців до стратегічного планування

Проектна ідея двох випускниць «Школи креативного туризму» реалізована у Миколаєві

Новий поштовх до розвитку бюджету участі в громадах східних областей України

В Чернігові відбувся Форум щодо захисту прав землевласників та землекористувачів