Відбувся онлайн семінар “Громадянське суспільство та вивчення місцевої єврейської історії з допомогою цифрових технологій”

Centropa, організація з вивчення і збереження історії єврейських сімей ХХ століття в Центрально-Східній Європі, у співпраці з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини 30 жовтня - 1 ...

Додано:
Andrii Koshelnyk

pexels-engin-akyurt-2347380
Відбувся онлайн семінар “Громадянське суспільство та вивчення місцевої єврейської історії з допомогою цифрових технологій”

Centropa, організація з вивчення і збереження історії єврейських сімей ХХ століття в Центрально-Східній Європі, у співпраці з Чернівецьким музеєм історії та культури євреїв Буковини 30 жовтня – 1 листопада 2020 р. провели онлайн семінар, учасниками якого стало понад 60 освітян та представників громадських організацій з України, Молдови та країн Вишеградської групи.

Традиційно наскрізна тема семінару була присвячена вивченню єврейської історії та спадщини з допомогою медіа інструментів.

Програма передбачала наступні онлайн активності: лекції відомих істориків, майстерки з віртуальних можливостей у вивченні історії, знайомство учасників з освітніми пропозиціями від Centropa, прикладами і можливостями для реалізації учнівських робіт з історичного сторітелінгу в класі. Одним з ключових заходів семінару стала презентація Аудіогіду Чернівцями, який дає можливість з висоти ХХІ століття відчути повсякдення євреїв у буремному ХХ ст.

Детальніше з Аудіогідом можна познайомитися за покликанням: https://audiowalks.trans-history.org/uk/chernivtsi-uk/


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Бізнес під час війни: як залучати кошти, нових клієнтів та адаптуватися до нових реалій

Благодійний фонд "Імпульс.ЮА" допомагає жінкам-переселенкам та їхнім дітям долати негативні наслідки війни

Росіяни намагаються нас зламати фейками: як з цим боротися?

Завершилася VIII Всеукраїнська школа волонтерів

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?