Вебінари демократичних змін: Виборчий кодекс, діалоги з мерами, реформа децентралізації, екологія, ОСН…

Протягом серпня Сила Людей та платформа “Громадський Уряд України” спільно з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу та ВМГО “Європейська молодь України” запрошують на серію дискусій, присвячених темам ...

Додано:
Olena Stefurak

5-28 серпны
Вебінари демократичних змін: Виборчий кодекс, діалоги з мерами, реформа децентралізації, екологія, ОСН…

Протягом серпня Сила Людей та платформа “Громадський Уряд України” спільно з Фондом Фрідріха Науманна за Свободу та ВМГО “Європейська молодь України” запрошують на серію дискусій, присвячених темам просування демократичних змін в країні.  Вітаємо кожного дізнатися більше від наших експертів, активістів та поділитися власним досвідом!

 • 5 серпня Виборче законодавство – як проводитимуться місцеві вибори? Дискусія з експертами Сили Людей з Києва та Харкова Антоном Малеєвим та Дмитром Дроботом.
 • 7 серпня Органи самоорганізації населення: як створити ОСН, чим ОСН відрізняється від ОСББ, яку користь приносять ОСН? Навчання від експерта ГО “Центр розвитку міського середовища”, голови Сили Людей Києва Євгена Лебедєва.
 • 17 серпня Як провести успішну advocacy кампанію? Навчаємося на прикладі успішних антитютюнових кампаній з Дмитром Купирою, ГО “Життя”.
 • 14 серпня Розмова з мером – як привести інвестиції в місто та зробити його привабливим? Юрій Бова – мер Тростянця.
 • 12 серпня Розмова з мером – як боротися за зміни в місті. Володимир Шматько – мер Чорткова.
 • 10 серпня Екологічні рухи – як боротися з монополіями. Дізнаємося більше про роботу в опозиції від депутата міськради Маріуполя, переможця проекту Нові Лідери Максима Бородіна.
 • 19 серпня Імперативний мандат: як відкликати депутата? Практика боротьби від Сергія Денеги, депутата міськради Сила Людей Вараш та Андрія Іванченко, члена ПП “Сила Людей”, екс-депутата міськради Кам’янське.
 • 21 серпня Інклюзія та побудова доступного середовища – розмова з Марією Нікітоною, депутаткою Вижницької міської ради, яка, не дивлячись на те що має інвалідність, просуває успішні проекти, зокрема “Радниці мера”.
 • 24 серпня Врятувати децентралізацію – експерт та один з лідерів Сили Людей Олександр Солонтай.
 • 26 серпня Як голосувати на виборах внутрішньо переміщеним особам? Чому партії повинні працювати з ВПО? Дискусія з Наталею Веселовою, народним депутатом 8 скликання, ПП “Сила Людей” .
 • 28 серпня Незаконне будівництво по Україні – як борються місцеві активісти у Києві та Київській області, Одесі, Запоріжжі, Харкові, Тернополі? Дискусія з експертами Сили Людей з Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси Дмитром Дроботом, Євгеном Лебедєвим, Денисом Тарасовим, Андрієм Петровим.

Кожен понеділок/середу/п’ятницю протягом серпня спілкуємося на важливу тему та обмінюємося досвідом. Початок Zoom-конференції о 19:00. Орієнтовна тривалість – 1 година.

Для участі просимо Вас зареєструватись за цим посиланням: https://forms.gle/UoaRXHBompz6gQmDA

На Вашу адресу в день проведення конференції прийде посилання на захід. Питання та пропозиції можна надсилати за адресою [email protected] або телефоном 0671278975.  Чекаємо на Вас! 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Результати співпраці конкурсу "Честь Професії" та Комісії з журналістської етики

Мешканці Дніпра можуть долучитися до розробки передвиборчих програм кандидатів у депутати міськради

Підсумки проєкту «Ґендерна чутливість місцевих політик та правових практик щодо внутрішнього переміщення»

У Києві пройшов проміжний форум проєкту «Голос жінки має силу 2020»

На громади Миколаївщини очікують нові правила оренди комунального майна

Безкоштовний онлайн-ресурс для вирішення кримінальних справ у мирний спосіб