В Сумах обговорили роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині

22-23 березня 2018 р. у м.Суми пройшов круглий стіл "Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині", організований Центром підтримки бізнесу м. ...

Додано:
BSC Sumy

01
В Сумах обговорили роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині

22-23 березня 2018 р. у м.Суми пройшов круглий стіл “Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині”, організований Центром підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Круглий стіл зібрав разом представників мікро, малого та середнього бізнесу, який включений до маршрутів активного та пізнавального туризму в Сумській області, представників об’єднаних територіальних громад, культурно-мистецьких та інших закладів, які можуть бути потенційними туристичними об’єктами.

02

Даний захід став першим щаблем для розвитку ідей та ініціатив, які жваво обговорювались на форумі «Туристичний кластер Сумщини: перспективистворення та онлайн просування», що проходив у Сумах в листопаді 2017 року.

Як зазначив Тарас Савченко, керівник Центру підтримки бізнесу м. Суми: «Основна мета даного заходу – розробити маршрути з активного і пізнавального туризму і зробити ці маршрути комерційно привабливими. Як ви розумієте, щоб щось існувало в сфері бізнесу – потрібно, щоб щось існувало в сферібізнесу! Потрібно, щоб була чітка бізнес-модель: щоб було, що продавати і було, кому продавати».

03

Учасники заходу мали нагоду не тільки заслухали теоретичні доповіді фахівців та експертів, але й взяли участь у практичних завданнях, де опрацювали конкретні механізми, за якими планують працювати надалі.

06 05 

Начальник відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрій Гладенко у своїй доповіді наголосив на туристичній привабливості Сумського регіону вцілому і окремих районів області зокрема: «Наше завдання – привернути увагу бізнесу до цього напряму, оскільки в інших країнах світу туризм вже давно вважається високоприбутковим. Тому для того, щоб повністю використати туристичний потенціал Сумщини, нам необхідно залучати не тільки фахівців, але й аматорів, які можуть володіти унікальними тонкощами».

Модерував круглий стіл Юрій Гладенко, начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації.

 • Запрошені спікери та експерти круглого столу:
  Дмитро Живицький, керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації.
  Тетяна Головко, заструпник голови Сумської обласної ради.
  Тимур Халілов, аналітик Групи з фінансування та розвитку малого та середнього бізнесу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.
  Тарас Савченко, керівник Центру підтримки бізнесу м.Суми створеного за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи “EU4Business” Європейського Союзу.
  Василь Зігунов, президент Сумської обласної федерації спортивного туризму.
  Сергій Підмогильний, експерт з туризму, координатор розвитку мережі Зелених Шляхів (GreenWays) Української асоціації активного та екологічного туризу. Старший віце-президент Національної Туристичної Організації. Член експертної ради з питань туризму і курортів при профільному Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.
  Олег Костюкевич, провідний експерт форумів підтримки Google, сертифікований фотограф, місцевий експерт Google, директор Digital агентства Lionest 360.
  Анастасія Спіцина, експерт з управління часом і увагою, автор проектів «Гурманы Времени» і #времягорода, бізнес-тренер, викладач бізнес школи КРОК(BSK).
  Наталя Буйнова, керівник туристичної агенції «Оберіг-тур», голова Харківського відділення Всеукраїнської асоціації гідів.
  Зоя Гаркавенко, керівник тренінгового центру Асоціації індустрії гостинності України, к. п. н., доцент кафедри практичної психології НПУ імені М.П.Драгоманова, коуч-партнер НСТУ.

Другий день заходу був проведений у виїзному форматі по туристичним маршрутам Путивльського району Сумської області з метою оцінки запрошеними експертами можливостей та економічно обґрунтованих шляхів їх включення до туристичних маршрутів та формування тематичного туристичного продукту.

08 07 

Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, керівник апарату Сумської облдержадміністрації, відзначив важливість даного заходу для області: «У цьому році ми плануємо просувати вже розроблені проекти і маршрути та спільно з Google Incorporated розробити гугл-мапи по туристичній Сумщині. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть створити потужній середній клас, який працюватиме саме у туристичній сфері. У підсумку це має бути кластер, де бізнес, наука, громадські організації спільно створюватимуть нові робочі місця, наповнюватимуть бюджет і робитимуть наше життя більш комфортним».

Фотозвіт заходу

Оглядове відео 

Форум проходив у приміщенні Конгрес-центру СумДУ.

Центр підтримки бізнесу м. Суми
www.fb.com/business.support.centre.sumy/


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

Здорове харчування школярів – тренд, що розвивається самими дітьми

Комісія з журналістської етики знайшла порушення етики під час виборчих перегонів

У Кам’янці-Подільському відбулося зібрання Клубу «Активної Громади»

Стартував новий відео проект «Innovations Together»

Про спроби посилення партійної диктатури в органах місцевого самоврядування в Україні

Ukrainian Volunteer Service проведе Школу Волонтерства у 14 містах України