В Шульгинській громаді пройшла друга частина Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ

Першого листопада у Шульгінській ОТГ експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових ...

Додано:
lekotan

школа комунікацій
В Шульгинській громаді пройшла друга частина Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ

Першого листопада у Шульгінській ОТГ експертами Луганської обласної громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії, у форматі «Форум театр «Моделювання конфліктних ситуацій в ОТГ».

Був розроблений сценарій декількох ситуацій, які виникли в громаді і призводять до конфліктних ситуацій або підігрівають їх. Виявилось, що нагальною ситуацією є непорозуміння батьків з дирекцією Шульгінської ЗОШ, але виявилось, що конфлікт є набагато глибшим, ніж здавався. Було розроблено декілька сценаріїв цієї ситуації.        

В ході вистави учасники плескали та посміхались через те, що гра акторів була наближена до реальності. Наприкінці обговорення цієї ситуації виявилось, що опрацьованих сценаріїв недостатньо, тому декілька сцен були зімпровізовані. Виявилось, що серед причин виникнення конфліктів є не тільки реформа оптимізації навчальних закладів, а й незадоволеність деяких батьків роботою директора Шульгінської ЗОШ, також неочікуваною причиною виявилась просвітницька робота серед батьків дітей Шльгінської ЗОШ самих жителів цієї ОТГ через шкільний автобус, який возить тебе безкоштовно не тільки дітей у сусіднє село до школи, але й працюючих там Шульгінських викладачів.

Опрацювавши цей сценарій, дійшли висновку, що дирекція Шульгінської ЗОШ складе повноваження, батьки дітей цієї ж школи об’єднаються з батьками дітей, які навчаються у сусідній ЗОШ тощо. Таким чином, опрацювали декілька виходів з конфлікту.

Наступні сцени та сценарії викликали не менше захоплення, завдяки візуалізації учасники заходу змогли оцінити масштаби конфліктних ситуацій, також опрацювати можливі виходи чи мінімізації виникнення цих ситуацій. Таким чином, за допомогою форум театру учасники змогли візуалізувати ситуації, які можуть бути конфліктними, чи вже є такими. Опрацювати та обговорити проблемні місця та прорахувати можливі виходи з них.

 

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Стати «видимими» на темних дорогах

Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба

Навіть не дотримуються законодавства - аналіз прозорості комунальних підприємств у п'яти містах України

В Україні сформована мережа сталих хабів та бізнес-шкіл

Чому нехтувати ременями безпеки не можна: у Луцьку створили соціальний відеоролик

Екологи назвали причини масштабних втрат від повеней на Західній Україні