В рамках ініціативи «Пакту заради молоді-2020» відбулась всеукраїнська конференція «Career Talks 2.0: навички для успіху»

1 березня у Києві в рамках ініціативи Пакту заради молоді-2020 відбулась всеукраїнська конференція для молоді «Career Talks 2.0: навички для успіху», що дала відповідь на питання, які вміння ...

Додано:
CSRUSER

53040323_2038638989590148_3170414956621332480_o
В рамках ініціативи «Пакту заради молоді-2020» відбулась всеукраїнська конференція «Career Talks 2.0: навички для успіху»

1 березня у Києві в рамках ініціативи Пакту заради молоді-2020 відбулась всеукраїнська конференція для молоді «Career Talks 2.0: навички для успіху», що дала відповідь на питання, які вміння визначають успіх молодої людини на кар’єрному шляху та як їх розвивати. Топ-менеджери компаній, організацій та державних органів поділились актуальними ідеями, трендами та порадами з розвитку професійних навичок і побудови кар’єри.

Організатори: Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub. Генеральний партнер: АТ «Райффайзен Банк Аваль». Партнери заходу: iHUB Kyiv, ПАТ «Укртелеком», Кока-Кола Беверіджиз Україна та Міністерство молоді та спорту України. Партнер трансляції – I-UA.TV. Екологічний партнер – Центр управляння відходами.

Посилання на запис трансляції заходу. Фотозвіт події тут.

 

Справжні лідери відповідають за свій вплив на світ

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ», розповіла про сталий розвиток та про те, як повинен мислити справжній лідер. «Цілі сталого розвитку ООН – 15-річний план розвитку світу, цей план може стати реальністю тільки тоді, коли кожен докладеться до його виконання. До реалізації Цілей сталого розвитку докладаються міжнародні організації, бізнес, громадські організації та фонди, проте питання реальності цього плану розв’язує кожен з нас. Проведіть тиждень не купуючи пакети, відмовтесь від пластикових соломинок, ставтесь відповідально до свого одягу та життя, вимагайте від уряду визначення конкретних шляхів реалізації глобальних цілей. Ми – перше покоління, еко усвідомлює свій вплив. Тому ми – перше покоління, яке може це змінити», – розказала Марина Саприкіна.

 

Не прибуток формує цінності, а цінності формують основи сталого прибутку

Володимир Лавренчук, голова правління «Райффайзен Банк Аваль» представив своє бачення лідерських навичок в сучасному світі. «Основа всієї вашої діяльності — ваші цінності, вони повинні супроводжувати вас на роботі та в особистому житті. Тому визначте їх і прямуйте до великого майбутнього. Маленькими кроками до мети не дійдеш. Треба крокувати швидко і не обмежувати себе в темпі. Треба мріяти масштабно. Бачити країну щасливою. Бачити своїх колег сильними. Бачити свою мрію яскравою. І треба не лише мріяти, а й впроваджувати свою велику мрію. Лідер – це не той, за яким люди зараз ідуть. Лідер – це той, за ким люди хочуть іти в довгостроковій перспективі», – розповів Володимир Лавренчук.

 

Правильний тайм-менеджмент – основна складова успіху

Анна Дерев’яненко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації, порадила правильно організовувати свій час за допомогою пріоритезації завдань. «Встановіть список пріоритетних напрямків вашої діяльності та складіть план їх розвитку, головне, отримуйте насолоду від вашої діяльності. Мрійте, але пам’ятайте, що мрії мають властивість збуватись. Не встановлюйте межі для своїх мрій. Важливо мріяти, важливо вчитись. Звісно, краще уникати помилок у своєму житті, намагаючись вчитись на помилках інших. Вчіться кожного дня з кожної розмови, з кожної книжки, яку читаєте, з кожної дії, та з кожної помилки, намагайтесь отримати більше інформації та цікавтесь всім, що вас оточує. І бережіть своє здоров’я, бо це найбільший актив, який ви маєте», – вважає Анна Дерев’яненко.

 

Аналізуйте та мисліть поза алгоритмами

Кирило Гончарук, ІТ-директор компанії “Укртелеком”, розповів студентам про основні тенденції розвитку ІТ-сфери та основні навички для успіху цифровому світі. «Сьогодні ІТ-сфера перестає бути вузькопрофільною сферою і стає частиною роботи кожного з нас. Основна навичка успішного спеціаліста – вміння аналізувати, адже перебуваючи у високотехнологічному просторі, дуже важливо комплексно підходити до вивчення інформації. Для того, щоб завжди залишатися затребуваним спеціалістом, намагайтесь розбиратись у всьому і розуміти основи, адже окрім спеціалізованих знань, ще потрібно бути обізнаним у навколоінформаційному просторі», – поділився Кирило Гончарук.

 

Погана новина: вчитись доведеться постійно

Юлія Бориско, ведуча Телевізійної служби новин на 1+1, розповіла про розвиток творчої особистості та медіаграмотність. «Найголовніше залишатися креативним і динамічним, адже зараз світ рухається швидше, ніж будь-коли. Це стосується не тільки медіасфери. Ми живемо у світі, який стрімко розвивається, тому тільки трансформуючись разом з ним можна досягти успіху. Співпраця і постійний розвиток себе – шлях успішної людини. Більшість людей запиняється за півкроку до своєї мети. Коли щось не вдається – це не означає, що ти невдаха і тобі не щастить. Це означає, що потрібно зробити ще кілька кроків – і двері перед тобою відчиняться», – вважає Юлія Бориско.

 

Життя – це не спринт. Це марафон

Дмитро Подолєв, засновник мережі іHUB, розповів про те, як працювати ефективніше. «Успішні люди – не обов’язково найталановитіші або найрозумніші. Вони – найефективніші. Найцінніше, що у вас є – це час. І потрібно правильно ним розпоряджатись. Працювати по 14 годин — не ефективно. Ви не робот, не машина. Є певна кількість годин, коли ви можете працювати ефективно. Важливо займатися спортом. Без спорту ефективність роботи мозку падає. Сон є дуже важливим, і треба спати мінімум 8 годин. Якщо ви будете недосипати, то до 40-50 років у вас зростуть шанси на серйозні хвороби (рак, діабет). Швидкість мислення, творче мислення теж будуть дуже низькими. Тому головне – правильне планування та здоров’я», – порадив Дмитро Подолєв.

 

Команда – основна складова успішного проекту

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України, поділився секретами управління проектами. «Для успіху команда є дуже важливою. Для стійких результатів також необхідна довіра в команді, наполегливість, розуміння цілі. Важливо, щоб особистості в команді могли знаходити спільну мову. Потрібно бути простішим, відкритішим і розуміти, що ти, маючи свої цілі, повинен враховувати й цілі інших людей. І тоді це буде справді крута, успішна команда. Для натхнення важливо жити в оточенні собі подібних та постійно вчитися», – розповів Олександр Ярема.

 

Стукайте в усі двері

Ксенія Бєлкіна, співзасновниця компанії Cardiomo розповіла про комунікацію та просування свого бізнесу. «Стукайте в усі двері і будьте готові до відмов, адже світ відкритий. Подавайте заявки на гранти та шукайте можливості для реалізації проекту усюди. Найважливіше для комунікації – це чесність. Будьте чесними з командою та інвестором, бережіть свою репутацію завжди», – порадила Ксенія Бєлкіна.


 

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу

  • Олена Полякова

    Подивилась трансляцію заходу. Дуже корисні поради, особливо для молоді! Сподобалась цитата щодо постійного навчання. Це є дуже важливою складовою успіху, адже коли ми не вдосконалюємо свої знання, ми перестаємо йти вперед і розвиватися. Я завжди вважала, що потрібно вчитись у кращих, тому постійно шукаю можливості роботи в топових компаніях. Зараз дуже хочу працювати в Redwerk, сподіваюсь мені це вдасться і ці поради стануть в нагоді)