В одному з просторів Центру розвитку міста відбувся семінар “Бути сучасною мамою: міфи та реальність”

Вчора, 18 квітня, в одному з просторів Центру розвитку міста відбувся безкоштовний семінар “Бути сучасною мамою: міфи та реальність”.Вагітність, без перебільшення, одне з найважливіших рішень в житті ...

Додано:
Centr rozvytky

1
В одному з просторів Центру розвитку міста відбувся семінар “Бути сучасною мамою: міфи та реальність”

Вчора, 18 квітня, в одному з просторів Центру розвитку міста відбувся безкоштовний семінар “Бути сучасною мамою: міфи та реальність”.

Вагітність, без перебільшення, одне з найважливіших рішень в житті жінки. Навколо цього періоду існує безліч міфів, що породжуються у жінок, які замислюються про поповнення у родині. Та чи варто цього боятися? До чого треба бути готовою та на що звертати увагу під час планування, підготовки та самої вагітності – все це обговорювалося на семінарі з експертами, яких запросив Центр розвитку міста, серед серед яких: практикуючий лікар-гінеколог Етері Чилая та дві багатодітні мами – Катерина Тимченко і Віта Чигрина.

Червоною ниткою на семінарі проходило те, що кожен рік у нашій країні стрімко падає народжуваність. Для прикладу, з січня по червень місяць 2017 року чисельність населення зменшилась більш ніж на 128 тис. осіб!

Катерина Тимченко, мати сімох дітей та активістка впевнена, що любляча сім’я зможе за любих обставин організувати дозвілля своїх дітей, навіть попри всі труднощі, які можуть зустрічатись на шляху. З нею повністю погоджується і Віта Чигрина, актриса та мати п’ятьох донечок, наголошуючи, що багатодітна мама в змозі побудувати успішну кар’єру, при цьому приділяючи достатню увагу своїй
сім’ї.

“У 2017 році народжуваність в Україні катастрофічно впала, навіть у порівнянні з 2016 роком. Одна з причин – низький рівень достатку наших сімей, що пов’язано з ситуацією в країні. Сьогодні, окрім мене, також виступали багатодітні мами, які на своєму життєвому прикладі довели, що діти – це зовсім не перешкода, а справжнє щастя для жінки та усієї сім’ї. Дівчата, народжуйте! Від вас, як не від кого іншого, залежить наше майбутнє!” – Етері Чилая, лікар-гінеколог з багаторічним досвідом.

Центр розвитку міста завжди підтримує соціально-важливі проекти! Тож, якщо у вас, шановні представники громадських організацій, є ідеї для спільних проектів, звертайтесь за телефонами: 044 338 44 02, 044 338 44 08 або ласкаво просимо до наших Центрів на вул. Мишуги, 7А та бульв. Кольцова, 14 Д.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Для громадян запущено онлайн-мапи приймалень депутатів місцевих рад з 9-ти областей

Уряд затвердив типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи

ОПОРА представила виборчого омбудсмена по Харківській області

Експерти розповіли, чому треба терміново внести зміни до Конституції у частині про децентралізацію

Ринок праці України та міграція: в пошуках трудових резервів

Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді