В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід ...

Додано:
lekotan

громада
В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід в рамках стратегічного планування розвитку громади. У заході взяли участь  мешканці та батьки учнів шкіл ОТГ. Зустріч проходила в форматі спільного діалогу та обговорення майбутнього забезпечення рівня якості освіти в громаді. 

Учасники заходу висловлювали свої думки та побоювання. Чого чекати від реформи освіти та впровадження сценарію її розвитку в громаді? Чи є майбутнє для шкіл та надія на якісну освіту? Складні питання, але вони є надзвичайно важливими. Протягом декілька місяців експерти спільно з різними представниками громади: владою, вчителями і батьками, збирали дані та обговорювали це питання з метою врахування інтересів всіх сторін і запобігання майбутніх непорозумінь.

За результатами зустрічі всі питання та пропозиції від учасників будуть враховані в підсумковому варіанті стратегічного документу. На думку всіх, потрібно створення опорної школи, в якої повинні бути забезпечені всі умови для навчання і виховання дітей.

Учасники зустрічі погодилися, що потрібно робити спільні відповідні кроки для збереження та нарощування потенціалу освітнього простору та всієї громади, брати спільну відповідальність та впроваджувати плани в життя.

Заходи проводяться в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні», який розпочала громадська організація Центр «Доброчин» у 5 пілотних областях – Чернігівській, Волинській, Херсонській, Одеській та Луганській (за підтримки Британського посольства в Україні).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Спільна заява представників громадянського суспільства та громадських організацій щодо перших політичних кроків Президента України Володимира Зеленського

Татарбунарський районний суд Одеської області підвищує довіру серед молоді

Тернопіль об’єднає молодь зі всієї України

До 140-річчя Симона Петлюри Інститут інститут національної пам’яті презентував відеоролик

Що «нареформували» уряд, парламент та НБУ за січень-березень 2019?

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»