В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід ...

Додано:
lekotan

громада
В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді

В Лозно-Олександрівської ОТГ на Луганщині громадяни приєдналися до обговорення планів розвитку освіти в громаді. 5 грудня експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було проведено третій захід в рамках стратегічного планування розвитку громади. У заході взяли участь  мешканці та батьки учнів шкіл ОТГ. Зустріч проходила в форматі спільного діалогу та обговорення майбутнього забезпечення рівня якості освіти в громаді. 

Учасники заходу висловлювали свої думки та побоювання. Чого чекати від реформи освіти та впровадження сценарію її розвитку в громаді? Чи є майбутнє для шкіл та надія на якісну освіту? Складні питання, але вони є надзвичайно важливими. Протягом декілька місяців експерти спільно з різними представниками громади: владою, вчителями і батьками, збирали дані та обговорювали це питання з метою врахування інтересів всіх сторін і запобігання майбутніх непорозумінь.

За результатами зустрічі всі питання та пропозиції від учасників будуть враховані в підсумковому варіанті стратегічного документу. На думку всіх, потрібно створення опорної школи, в якої повинні бути забезпечені всі умови для навчання і виховання дітей.

Учасники зустрічі погодилися, що потрібно робити спільні відповідні кроки для збереження та нарощування потенціалу освітнього простору та всієї громади, брати спільну відповідальність та впроваджувати плани в життя.

Заходи проводяться в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні», який розпочала громадська організація Центр «Доброчин» у 5 пілотних областях – Чернігівській, Волинській, Херсонській, Одеській та Луганській (за підтримки Британського посольства в Україні).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Представники молодіжних рад України та Польщі представили свою діяльність на підсумковій конференції в Любліні

Вивчаємо Європу разом з дітьми: 5 корисних ресурсів

Професійна аграрна освіта в Україні: як перезавантажити систему на користь ринку?

«Сommunity arts» у дії. Щоденникові записи під час міжнародного навчального візиту до Британії

На Донеччині презентували платформу правових консультацій «WikiLegalAid»

В Татарбунарах тиждень права розпочався з правового брейн-рингу