В Лозно-Олександрівської громаді впроваджують свою модель ефективної комунікації та сталого розвитку

Впровадження в об’єднаної громаді стійкої моделі комунікації та сталого розвитку через збалансування інтересів органів місцевого самоврядування та периферійних громад із використанням інструментів ...

Додано:
lekotan

тренінг
В Лозно-Олександрівської громаді впроваджують свою модель ефективної комунікації та сталого розвитку

Впровадження в об’єднаної громаді стійкої моделі комунікації та сталого розвитку через збалансування інтересів органів місцевого самоврядування та периферійних громад із використанням інструментів місцевої демократії того варто.

Влітку минулого року між Лозно-Олександрівською селищною радою та ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було підписано два Меморандуми про співпрацю з метою розробки проекту Статуту громади та Стратегічного плану соціально-економічного розвитку. Експерти весь час надавали методичну, консультаційну та організаційну допомогу, проводили навчання.

Нарешті, у лютому 2019 року відбулося засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Лозно-Олександрівської селищної ради. До порядку денного було включено ряд важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади, зокрема схвалення проекту рішення «Про затвердження Статуту Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади» та «Про затвердження Стратегічного плану соціально-економічного розвитку на 2019-2021 роки».

Спільна робота активізувала громаду, місцеві громадські організації. Налагодився діалог «влада-громада».

Крім того, на сьогодні на території селищної ради працюють  ПрАТ СВФ «Агротон», ТОВ «Білокукракинський тваринницький комплекс» та 87 одноосібників землекористувачів, які  вирощують пшеницю, соняшник, ячмінь, кукурудзу. На  території селищної ради діють: селищна рада, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, пункт «Швидкої допомоги», 2 ФАПи, аптеки, пожежна частина, Луганський прикордонний загін відділення «Лозно-Олександрівка», відділення «Укрпошти», відділення «Укртелекому», лісництво, 3 Загально – освітні школи, ДНЗ «Барвінок» та «Дзвіночок», Будинки культури, бібліотеки,  магазини, кафе, СТО.

Майбутнє для громади – це створення комфортного мешкання завдяки розвитку сільськогосподарського виробництва, наявності якісної житлово-комунальної та спортивно-культурної інфраструктури.

 

Заходи відбувались в рамках проекту «Ефективна комунікація – поштовх до дій та запорука розвитку громад на Луганщині» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


 

Останні публікації цього розділу:

7 речей, яким нас навчила «Ліга Успіху»

Українські школи отримали кошти за впровадження здорових звичок на закупівлю STEM-обладнання

EU Green Week: досвід європейських країн у сфері поводження з відходами

У 19 містах України відбудеться Всеукраїнське свято до Дня захисту дітей

Центр стратегічного судового захисту УГСПЛ виграв в ЄСПЛ важливу справу щодо захисту ВІЛ-інфікованого клієнта

Громадський активізм та ставлення до реформ: суспільна думка в Україні