В Краматорську і Кремінній громадськість обговорювала працевлаштування та соціальний супровід людей з інвалідністю

17 та 18 листопада в Краматорську та Кремінній були проведені фокус-групи «Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю».Організатор заходів громадська ...

Додано:
agencydonetsk08

Буфер обмена09
В Краматорську і Кремінній громадськість обговорювала працевлаштування та соціальний супровід людей з інвалідністю

17 та 18 листопада в Краматорську та Кремінній були проведені фокус-групи «Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю».

Організатор заходів громадська організація «Центр розвитку місцевих громад» в рамках проєкту «Громадська кампанія зі сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю в місцевих громадах Донецької та Луганської областей». 

Учасниками і учасницями фокус-груп стали люди з інвалідністю та люди, представники органів місцевого самоврядування та організацій, що працюють в сфері надання послуг з підтримки зайнятості та соціального супроводу людей з інвалідністю. 

Під час заходів учасники обговорили потреби та головні проблеми людей з інвалідністю під час працевлаштування, стандарти соціальної допомоги та супроводу людей з інвалідністю на робочому місті. 

“Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю надаються в багатьох країнах ЄС. Але моделі надання таких послуг у різних країнах відрізняються. При запровадженні таких моделей дуже важливо спиратися на потребу місцевої цільової групи, їх особливі потреби”, - запевняє голова організації Ігор Гуров. 

За результатами фокус груп буде підготовлено звіт та рекомендації експертів на основі якого будуть розроблені місцеві проєкти прорам соціального супроводу людей з інвалідністю на робочому місці.  

Цей проєкт втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення