В Краматорську і Кремінній громадськість обговорювала працевлаштування та соціальний супровід людей з інвалідністю

17 та 18 листопада в Краматорську та Кремінній були проведені фокус-групи «Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю».Організатор заходів громадська ...

Додано:
agencydonetsk08

Буфер обмена09
В Краматорську і Кремінній громадськість обговорювала працевлаштування та соціальний супровід людей з інвалідністю

17 та 18 листопада в Краматорську та Кремінній були проведені фокус-групи «Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю».

Організатор заходів громадська організація «Центр розвитку місцевих громад» в рамках проєкту «Громадська кампанія зі сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю в місцевих громадах Донецької та Луганської областей». 

Учасниками і учасницями фокус-груп стали люди з інвалідністю та люди, представники органів місцевого самоврядування та організацій, що працюють в сфері надання послуг з підтримки зайнятості та соціального супроводу людей з інвалідністю. 

Під час заходів учасники обговорили потреби та головні проблеми людей з інвалідністю під час працевлаштування, стандарти соціальної допомоги та супроводу людей з інвалідністю на робочому місті. 

“Послуги з підтримки зайнятості та супроводу на робочому місці для людей з інвалідністю надаються в багатьох країнах ЄС. Але моделі надання таких послуг у різних країнах відрізняються. При запровадженні таких моделей дуже важливо спиратися на потребу місцевої цільової групи, їх особливі потреби”, - запевняє голова організації Ігор Гуров. 

За результатами фокус груп буде підготовлено звіт та рекомендації експертів на основі якого будуть розроблені місцеві проєкти прорам соціального супроводу людей з інвалідністю на робочому місці.  

Цей проєкт втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Регіональна багатостороння група ІПВГ у Львівській області: що це і для чого?

Жителі Городнянської громади визначають екологічні проблеми громади

У Підгорівці буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг

Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Громадська та політична участь: базовий курс. Онлайн курс від Prometheus

Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online