Urban Space 500 запускає першу ґрантову програму для підтримки проєктів, які роблять Київ кращим

Urban Space 500  запускає першу ґрантову програму для підтримки міських проєктів. Ціллю програми є підтримка ініціатив, які ставлять на меті сталий розвиток міста та покращують якість життя в Києві, ...

Додано:
Liuda Lompas

75593817_2455628064708695_7159280109529071616_o
Urban Space 500 запускає першу ґрантову програму для підтримки проєктів, які роблять Київ кращим

Urban Space 500  запускає першу ґрантову програму для підтримки міських проєктів. Ціллю програми є підтримка ініціатив, які ставлять на меті сталий розвиток міста та покращують якість життя в Києві, а також залучають місцеву громаду до активної участі у міському житті. 

В рамках першої ґрантової хвилі Urban Space 500 планує підтримати декілька проєктів із сумами ґрантів до 40-50 тисяч гривень. Бюджет поданих заявок може досягати 100 тисяч гривень.

Набір проєктних заявок триватиме з 15 листопада до 15 грудня, а рішення про надання ґранту буде прийняте співзасновниками 25 січня. Детальніше про умови ґрантової програми можна дізнатись на сайті. Для подачі проєкту необхідно заповнити проєктну і бюджетну форми з додатками, записати коротке відео про важливість та цілі ініціативи та надіслати їх на вказану на сайті електронну пошту.

Urban Space 500 планує оголошувати ґрантові хвилі кожного кварталу, спрямовуючи у фонд ґрантів 80% чистого прибутку, тому заклик закладу “Їж, Пий, Інвестуй!” має буквальне значення.

“Ґрантова програма Urban Space 500 це яскравий приклад того, як можна бути суспільним інвестором, меценатом свого міста у легкий і, скажімо, смачний спосіб, зазначив Василь Кундрик, член Ґрантової комісії та один із засновників ресторану.   Ми це таке собі перехрестя гедонізму і урбанізму. Сподіваємось, що запуск програми ще більше надихне киян долучатись до змін свого міста на краще”.

Окрім ґрантової програми, Urban Space 500 також реалізовує ряд інших суспільних ініціатив. Найбільша з них – Подієвий майданчик – платформа на базі ресторану для проведення важливих для міста відкритих подій,  приміщення та техпідтримка для яких надаються безкоштовно. За перших 9 місяців роботи в Urban Space 500 було проведено понад 90 подій, які відвідали близько 4 тис. учасників, а оціночний внесок в їх проведення склав 189 000 гривень. 

Urban Space 500 приєднався до глобального руху за ґендерну рівність HeForShe від ООН-Жінки та став першим рестораном-учасником програми «Місце без стереотипів». Заклад співпрацює з профільними організаціями щодо залучення для роботи та стажування працівників з вразливих груп, ініціює розвиток громадського простору на вулиці Б. Грінченка та втілює ряд інших самостійних суспільних ініціатив.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Іриси Небесної Сотні розквітнуть у місцях пам’яті

Результати та плани адвокасі для ефективності бюджету Миколаєва та Вознесенська

Мрії і потреби українських НУО: аналіз

Медсестри мають стати громадськими лідерами у сфері допомоги тяжкохворим

Тепер дивитися та обговорювати документальне кіно в DOCU/КЛУБАХ можна онлайн

Марта Чумало: «Людина має кращі шанси вижити, коли добре розуміє, заради чого»