Реєстрація


Українці розпочали масово вивчати англійську або як ініціатива Міністерства юстиції України перетворилась на найпопулярнішій освітній проект в Україні

21 квітня 2017 року відбулася зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка із випускниками проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills http://www.lingva.ua/. Серед випускників – ...

Автор:
viktoria1008

_VAN9537_500x333
Українці розпочали масово вивчати англійську або як ініціатива Міністерства юстиції України перетворилась на найпопулярнішій освітній проект в Україні

21 квітня 2017 року відбулася зустріч Міністра юстиції України Павла Петренка із випускниками проекту з вивчення англійської мови Lingva.Skills http://www.lingva.ua/.

IMG_0592_500x333

Серед випускників – учасники АТО та члени їхніх сімей, студенти ВНЗ, внутрішньо-переміщені особи, безробітні та державні службовці. Cамі студенти продемонстрували власні знання з англійської мови та поділилися враженнями й історіями успіху – як їм всього за декілька місяців вдалось почати говорити англійською без надзусиль.

«Я з гордістю можу сказати, що цей проект не отримавши жодної гривні з державного бюджету став наймасовішім освітнім проектом в Україні, отримавши більше 2 мільйонів заявок на навчання від: державних службовців та підприємців, учасників АТО та ВПО-осіб, вчителів та лікарів, людей з обмеженими можливостями та молоді. Наразі користувачі вже виконали понад 15 млн. вправ на сайті Проекту, що свідчить про популярність та актуальність «Lingva.Skills» – сказав Міністр юстиції Павло Петренко.

«Пілотний проект з вивчення англійської мови на Lingva.Skills стартував в управлінні юстиції м. Києва з навчання 54 осіб. Наразі навчання проходять більше 60 тисяч українців різних за віком та сферою діяльності. І вже декілька сотень випускників отримали відповідні посвідчення про завершення курсу А1-А2, згідно із стандартами ЄС щодо володіння іноземною мовою. Наразі готуємо до навчання рівень В1, а також навчання іншим іноземним мовам» – зазначив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.

_VAN9575

Віталій Гдичинський, помічник Міністра юстиції України зазначив, що рік тому Соціальний проект вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» стартував у Міністерстві юстиції України, оскільки співробітникам потрібно постійно працювати із оригіналами міжнародних документів, імплементуючи їх до українського законодавства і знання англійської на хорошому рівні є просто необхідним.

Вже в цьому році проект запрацює і в деяких інших країнах. Таким чином нарешті Україна не лише імпортуватиме іноземні освітні технології в країну, але і експортуватиме вітчизняний освітній продукт до інших країн. Наразі всі охочі можуть долучитись до подальшого розвитку Lingva.Skills завдяки всеукраїнській краудфандінговій кампанії на порталі biggggidea.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Стратегія як основа розвитку неприбуткової організації

Що таке адвокасі і як використовувати даний механізм на благо розвитку громади обговорювали у Голобах

Продовжено реєстрацію на Форум співпраці та розвитку громади м. Києва

В 5 містах України відбулись шкільні кампанії зі зміни клімату

Готуємося до публічного виступу, як Барак Обама

Деякі аспекти здобуття грантів для проектної діяльності НУО