Український екологічний стартап запустився в 9 європейських країнах і наблизив Україну до участі в Green Deal!

Цього тижня найбільший український агрегатор екологічних даних SaveEcoBot запрацював ще в 9 європейських країнах: у Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Австрії, Угорщині, Словаччині, Польщі ...

Додано:
Natalia Demidova

pexels-giftpunditscom-1310532
Український екологічний стартап запустився в 9 європейських країнах і наблизив Україну до участі в Green Deal!

Цього тижня найбільший український агрегатор екологічних даних SaveEcoBot запрацював ще в 9 європейських країнах: у Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Австрії, Угорщині, Словаччині, Польщі та Ірландії. 

Тепер жителі цих країн зможуть моніторити інформацію про якість повітря онлайн 24/7 в одному з найпопулярніших месенджерів – Viber. А оформивши в боті підписку, вони отримуватимуть оперативні дані про погіршення умов. 

Джерелом даних для цих країн є близько 10 тисяч станцій міжнародного проєкту Sensor.Community. Тож завдяки SaveEcoBot наразі мешканці 15 країн світу мають легкий та зручний доступ до інформації про якість повітря у своїх містах.

9 стран копия 4@4x

В той же час 7 країн отримали безкоштовні набори надихаючих стікерів від Rakuten Viber, а українцям компанія подарувала пакет безкоштовних стікерів вже вдруге! І якщо перші були суто екологічні, то нові уособлюють “Справжню Любов” і турботу про близьких

Стікери залучатимуть в чат-бот дедалі більше людей, яких турбує якість повітря. А як відомо, для того аби вирішити проблему, потрібно її виміряти, що і робить сервіс вже більше 2 років.

Разом із SaveEcoBot український громадський рух активно відкриває екологічну інформацію в Україні та низці європейських країн. І це є сигналом для можновладців, аби вони разом із громадськістю активніше та впевненіше рухалися до Європейської зеленої Угоди.

Разом до кліматичної нейтральності та екологічної безпеки!


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Дніпро не болото», або дискусія після «фільму «зонґ»

19 порушень свободи слова зафіксовано в Україні в листопаді – Барометр ІМІ

Навіщо нам бюджетні слухання?

Лестер Соломон, Кен Філіпс, Ярослав Грицак – хто ще зі спікерів на Форумі?

У Баранівці запрацювала сонячна електростанція 10 кВт та центр енергоефективності

Юрист правової допомоги допоміг клієнту скасувати рішення про накладення штрафних санкцій