УАВПП просить Уряд дозволити бібліотекам передплачувати пресу

УАВПП звернулася до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням прискорити прийняття змін до Постанови КМУ №117 та розблокувати передплату на пресу для бюджетних організацій (зокрема, ...

ЗМІ
УАВПП просить Уряд дозволити бібліотекам передплачувати пресу

УАВПП звернулася до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням прискорити прийняття змін до Постанови КМУ №117 та розблокувати передплату на пресу для бюджетних організацій (зокрема, бібліотек, навчальних закладів, інститутів, лікарень, тощо). Наразі оплата передплати на наступний рік бюджетним організаціям заблокована цією Постановою КМУ №117.

До Кабінету Міністрів України вже поданий проект постанови «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 року № 117» щодо організації передплати періодичних видань на 2016 рік.

Мета цього документу – дозволити бібліотекам та іншим бюджетним організаціям та установам передплачувати періодичні видання, газети та журнали на наступний рік, оплачуючи цю передплату в поточному році. А зараз, відповідно до чинного законодавства, ані навчальні заклади, ані бібліотеки чи будь-яка інша бюджетна організація не можуть витрачати бюджетні кошти поточного року на закупівлю будь-чого (у тому числі на передплату періодики) у наступному році. Таким чином, штучно обмежено можливість бібліотек, навчальних закладів та інших бюджетних організацій отримувати газети та журнали своєчасно та найдешевшим способом – за передплатою.

Аби прискорити роботу Уряду щодо вирішення до цієї проблеми, ми просимо зацікавлених видавців надіслати лист підтримки розробникам Постанови (зразок додається). Ми також просимо надіслати скан-копію листа на адресу: [email protected]

Якщо ви потребуєте більше інформації звертайтесь до офісу УАВПП

Адреса: м. Київ, вул. Спаська, 31-Б, оф. 301, 3 поверх (ст. метро «Контрактова площа»)
Телефон / факс: (044) 425-58-21

Телефон: 0504153424
E-mail: [email protected]
Веб-сайт: www.uapp.org

Джерело: УАВПП


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Якою має бути сфера охорони здоров'я через 10 років: в УКУ презентували Маніфест здорового суспільства

Вікторія Подгорна: “Закони мають бути написані мовою, зрозумілою для людей”

Розвиток громад без конфліктів: чи це можливо?

Олександр Санченко: “Час для законопроєкту вичерпний, тому ініціативним групам необхідна конструктивна позиція”

Проведено супервізії для учасників проєкту «Рука допомоги Україні: програма психологічної підтримки»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст розповіли про виконання місцевих бюджетів серед громад області