У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу

За ініціативи громадської організації  «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області для ВПО з інвалідністю розпочинається ініціатива “Соціальний супровід через надання консультацій для ВПО ...

Додано:
developmentcenter

ЦРМГ_3
У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу

За ініціативи громадської організації  «Центр розвитку місцевих громад» у Хмельницькій області для ВПО з інвалідністю розпочинається ініціатива “Соціальний супровід через надання консультацій для ВПО з інвалідністю”. Діяльність проводиться у рамках проекту “Громадська ініціатива з соціально психологічної та правової допомоги для ВПО з інвалідністю в громадах Хмельницької області”.

Соціальний супровід ВПО з інвалідністю відбуватиметься з таких питань:

- Пошук освітніх закладів для навчання дітей ВПО з інвалідністю чи дітей з інвалідністю. 

- Допомога в пошуку житла для ВПО з інвалідністю, які тільки переїхали з окупованих територій.

- Допомога в пошуку роботи для ВПО з інвалідністю через організацію індивідуальних зустрічей працедавця та кандидата на роботу (ВПО з інвалідністю)  в супроводі кейс менеджера. Підготовка супроводжуючих для неповносправних ВПО для супроводу під час індивідуальних зустрічей з працедавцями і перших днів на роботі, та надання послуг супроводу.

За детальною інформацією та для участі в ініціативі телефонуйте за номером: 0736713294. Також за отриманням інформації можна звернутися на електронну пошту або на сторінку організації у Facebook:

[email protected]

https://www.facebook.com/crmg.donbas/

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Центр розвитку місцевих громад і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом 

#ПрограмаСтійкість 

#BSTproject

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції

БФ “Надія по всьому світові” відзвітував за рік роботи

У Рівному навчали створювати якісні аналітичні тексти

365+ днів волонтерської діяльності Ротарі Клубу «Київ-Столиця»

Події для дітей та гуманітарна допомога на Харківщині

Новояричівська громада розпочала роботу над Стратегією розвитку