У Великоновосілківському районі говорили про ефективну взаємодію органів місцевого самоврядування та громадськості

24 липня 2020 року у затишному саду Меморіального музея-садиби в селі Нескучне з активними жителями Великоновосілківського району відбулась зустріч у форматі блог-кафе «Ефективна взаємодія органів ...

Додано:
agencydonetsk08

116091033_693115218198808_2641229016213925599_n-320x320[1]
У Великоновосілківському районі говорили про ефективну взаємодію органів місцевого самоврядування та громадськості

24 липня 2020 року у затишному саду Меморіального музея-садиби в селі Нескучне з активними жителями Великоновосілківського району відбулась зустріч у форматі блог-кафе «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування та громадськості».

Часто участь громадян в політичному житті громади обмежується обиранням раз в п’ять років депутатів та голів сільських/селищних рад. І не зважаючи на те, чи був той вибір вдалим, чи ні, громадяни чекають наступних виборів, щоб знову реалізувати своє право обирати.

Але взаємодія громадськості і органів місцевого самоврядування може, і повинна бути значно ширшою. Про це ми розмовляли цієї п’ятниці, 24 липня 2020 року, у затишному саду Меморіального музея-садиби в селі Нескучне,  з активними жителями Великоновосілківського району  на блог-кафе «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування та громадськості».

З’ясували, що всі ми учасники процесу зв’язків з громадськістю, тому що ми і є та сама «громадськість», з якою влада постійно налагоджує зв’язки. Саме ми, як громадськість, маємо право все знати про свою громаду, про її повсякденне життя, про те, що роблять на користь нам публічні службовці, або коли страждають наші інтереси. Адже від відкритості посадовців на місцях залежить розвиток громад і подальший розвиток держави.

Проєкт програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020» реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини #HumanRightsFoundation


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Виклики та шляхи до доброї освіти у оновленій Березанській ОТГ

Як допомогти незахищеним верствам населення знайти правду без коштовних судових тяжб

Про бюджет людською мовою: Громадське партнерство "За прозорі місцеві бюджети!" підготувало посібник для громад

AFEW-Україна та EdEra запускають онлайн-курс «Усе, що треба знати для забезпечення прав підлітків в Україні»

Молодіжний рух на Харківщині набирає обертів

Трудове законодавство та ОГС: відбувся онлайн-семінар для представників громсектору