У програмах партій на вибори у Києві майже не враховані інтереси маломобільних груп населення

Правозахисна організація «Права людини» проаналізувала програмні документи 13 основних партій, що беруть участь у виборчих перегонах у місті Києві. У 8 з них не було жодної згадки про вирішення ...

Додано:
andmalynka

o_40c95ce82fcd84d3-0
У програмах партій на вибори у Києві майже не враховані інтереси маломобільних груп населення

Правозахисна організація «Права людини» проаналізувала програмні документи 13 основних партій, що беруть участь у виборчих перегонах у місті Києві. У 8 з них не було жодної згадки про вирішення проблем бар’єрного середовища у місті. Лише одна партія зазначає конкретні кроки розвитку універсального дизайну в столиці.

Разом з тим, Конвенція ООН про права інвалідів, яка була ратифікована Україною, наголошує на забезпеченні доступності, щоб люди з інвалідністю мали можливість  «вести  незалежний  спосіб  життя   й   усебічно   брати   участь   у   всіх  аспектах  життя». Держави-учасниці  повинні вживати  належні  заходи   для   забезпечення  інвалідам  доступу  нарівні  з  іншими  до фізичного оточення,  до транспорту,     до     інформації     та     зв’язку,      зокрема  інформаційно-комунікаційних технологій і систем,  а також до інших об’єктів і послуг, відкритих або таких, що надаються населенню, як у  міських,  так і в сільських районах.  Ці заходи включають виявлення  й  усунення  перепон  і  бар’єрів,   що   перешкоджають доступності.

Нагадаємо, що у Києві нараховується більше 150 тисяч людей з інвалідністю (15 006 мають І групу інвалідності). Більшість з них не має можливості безперешкодно їздити навіть в метро.

Info


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”